Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У лютому українською вийде бестселер "Книжкові злодії" Андерса Ріделла

Його робота перекладена 17 мовами світу.

У видавництві "Фабула" вийде бестселер документальної прози "Книжкові злодії" Андерса Ріделла, повідомляє пресслужба видавництва. 

Андерс Ріделл — відомий у Швеції автор наукової літератури, журналіст, редактор. Його робота "Книжкові злодії" перекладена 17 мовами світу, яка була десять тижнів у топі Amazon (у категорії історичної літератури).

Це історія про систематичне розкрадання гітлерівцями європейських бібліотек. Нацисти прагнули мати власну величезну книгозбірню, яка допомогла б їм панувати у світі.

Андерс Ріделл розповідає досі нерозказану історію викрадення та знищення книжок, що відбувалися усюди, де з’являлись німецькі загони. У приватних і державних бібліотеках вони обирали найцінніші екземпляри, щоб відправити їх до Німеччини, решту ж просто спалювали. Але і цих найцінніших зрештою назбиралось кілька сотень тисяч томів.

Після війни ніхто не повертав ці книжки назад у місцеві бібліотеки чи власникам (та й власники переважно загинули), тому вони так і залишались у німецьких публічних бібліотеках. Сьогодні невелика команда бібліотекарів намагається відновити історичну справедливість, встановити, кому належали викрадені книжки, та передати їх нащадкам власників.

Нагадаємо, українською вийде бестселер Роберта Ґалбрейта "Убивчий білий".

Залиште свій коментар

Вибір редакції