Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У мережі з’явився тизер до фільму за романом Софії Андрухович

У мережі з’явився тизер до фільму за романом Софії Андрухович

Спеціально для тизера Євген Філатов (The Maneken) написав нове аранжування композиції "Човен", а вокалістка гурту "Один в каное" Ірина Швайдак записала нову вокальну партію.

На початку 2020 року у широкий прокат вийде стрічка під назвою "Віддана", що є екранізацією роману Софії Андрухович, повідомляє ЛітАкцент

"У тизері хотілося познайомити глядачів із майбутньою атмосферою фільму, його настроєм і, звісно, світом головної героїні. Де реальність та ілюзія сплелися у щільний клубок, який несила розплутати зсередини і познайомити глядача з нашим баченням головних героїв цієї історії, трохи занурити в їхні заплутані та викривлені стосунки", - розповідає режисерка фільму Христина Сиволап.

Спеціально для тизера Євген Філатов (The Maneken) написав нове аранжування композиції "Човен", а вокалістка гурту "Один в каное" Ірина Швайдак записала нову вокальну партію, повідомляє у своїй сторінці у Facebook режисерка фільму. 

"Чесно кажучи, я не сподівалась, що мені так сподобається. Ці кадри дуже приємно дивитись, вони ніжні і чуттєві. Сподобались кольори і делікатність. Тизер інтригує і багато обіцяє: протягом хвилини перед нами постає заманливе запрошення у світ особливих стосунків, у чарівну реальність. Музичний супровід став несподіванкою, але я негайно відчула, наскільки вдалим є вибір", – ділиться своїми враженнями від відео Софія Андрухович.

Головні ролі у фільмі виконають Маріанна Янушевич, Алеся Романова та Роман Луцький. Зйомки картини розпочнуться у квітні.

Софія  Андрухович — українська письменниця, перекладачка й публіцистка. Дочка письменника Юрія Андруховича та дружина письменника Андрія Бондаря.

Нагадаємо, письменниця отримала літературну премію Східного партнерства Visegrad Eastern Partnership Literary Award 2016 року за роман "Фелікс Австрія". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції