Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мистецькому арсеналі відбудеться поетично-музичний перформанс "Поезія буднів"

Вперше свої експерименти із межами виразності слів і звуків об’єднають Настя Воган і Павло Коробчук, Ніка Зенова і Мирослав Лаюк.

6 червня о 20:00 у Мистецькому арсеналі відбудеться поетично-музичний перформанс "Поезія буднів" в рамках програми "Плани на літо". Про це йдеться на офіційному сайті заходу.

Ніка Зенова — учасниця дуету Diser Tape, що виник у 2010 і є частим гостем фестивалів експериментальної електронної музики в Україні і за кордоном. В минулому Ніка — професійна скрипалька, що декілька років грала у військовому оркестрі на ударних. Працює у жанрах електро, мінімал авангард та даб, створюючи власну естетику сумішами шумів, ритмів, сухим загостреним символічним синтезом рефлексій. 

Мирослав Лаюк — автор 3 поетичних книжок і 2 романів, PhD і викладач Києво-Могилянської академії, ведучий програми "Час поезії" на UA: Суспільне. Упорядник "Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття". Вірші перекладені на десять мов, нагороджені Премією Фундації Ковалевих, "Літакцент року", "Смолоскип". Пісні на слова Мирослава виконують Dakh Daughters та Oy Sound System. 2018 року видання Kyiv Post включило його до рейтингу Top 30 Under 30.

Настя Воган — музикантка, відома на українській електронній сцені під псевдонімом Cyclones Slowly Rose. Має класичну освіту джазової піаністки та композиторки, навчається в аспірантурі Національної музичної академії імені П.І. Чайковського. В недалекому минулому Настя — діджейка і засновниця власної серії вечірок Leisure. Авторка релізу Spray.

Павло Коробчук — поет і письменник, написав і видав шість поетичних збірок, два романи і книгу оповідань. Двадцять разів вигравав поетичні слеми. Твори Павла перекладено англійською, німецькою, італійською, польською, литовською, білоруськкою, словацькою, сербськкою та російськкою мови. Лауреат премії ім. Бориса Нечерди, "Смолоскип", поетичного конкурсу імені Нестора Літописця , премії ім. Б. І. Антонича “Привітання життя". Павло грає на барабанах і пише електронну музику.

"Поезія буднів" —  поетично-музичні перформанси по четвергах в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Події об’єднають різножанрову поезію та музику з України та закордону, щоб створити унікальний досвід переживання буденності через занурення у метафорично-акустичні образи. Поезія і музика уявляються інструментами, що допомагають помітити красу простих щоденних досвідів мешканців міста. Спільний проект із Літературною лабораторією Мистецького арсеналу. 

Із детальною інформацією заходу можна ознайомитись за посиланням

Нагадаємо, міжнародний книжковий фестиваль "Книжковий Арсенал" отримав нагороду Лондонського книжкового ярмарку International Excellence Awards 2019 у номінації "Літературний фестиваль". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції