Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міжнародний день дитячої книги розіграш казок Ганса Крістіана Андерсена від "Книголав"

Міжнародний день дитячої книги засновано 1967 року згідно з рішенням Міжнародної ради з дитячої книги.

Щороку, 2 квітня, в день народження відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, відзначається Міжнародний день дитячої книги.

Міжнародний день дитячої книги засновано 1967 року згідно з рішенням Міжнародної ради з дитячої книги. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь. Зазвичай до цього дня у багатьох країнах присвячують проведення тижня дитячої та юнацької книги, конкурси. 

Чарівному казкарю Андерсену належать романи, п’єси, вірші, проте в літературі він залишився перш за все автором казок та історій, що склали 24 збірки, виданих в 1835–1872. Світову славу Андерсену принесли його казки, в яких поєднується романтика і реалізм, фантазія, гумор і сатира. Біографія Андерсена теж нагадує казку, особливо якщо з довірою поставитися до його розповіді про себе в двох великих мемуарних нарисах «Казка мого життя». 

У цей святковий день видавництво "Книголав" пропонує взяти участь у розіграші примірника найкрасивіших дитячих казок Ганса Крістіана Андерсена.

книголав сказки Андерсон
www.facebook.com/pg/knigolove

Нагадаємо, сьогодні на Болонському книжковому ярмарку оголосили ім'я переможця премії Астрід Ліндґрен. Ним став бельгійський письменник Барт Моеярт. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції