Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У музеї Тараса Шевченка в Каневі з’явився "Заповіт" шрифтом Брайля

Проєкт покликаний привернути увагу до проблем людей з вадами зору.

У Каневі у музеї Тараса Шевченка в Каневі з’явився "Заповіт" шрифтом Брайля, повідомляє dzvin.media

Відтепер люди з вадами зору зможуть прочитати твори письменника, що написані шрифтом Брайля. Табличку з віршами поета встановили на поручні на сходах до музею. 

Автор роботи дизайнер Дмитро Ліховий презентував свій випускний проєкт на Visual Communications Professium, щоб привернути увагу до проблем людей з вадами зору. Для цього він розробив таблички зі шрифтом Брайля, які описують всі музейні експонати та дають можливість прочитати вірші Кобзаря на дотик.

У музеї Тараса Шевченка в Каневі з’явився "Заповіт" шрифтом Брайля
telegraf.design

Дмитро говорить, що проблеми людей, котрі не бачать, самі по собі “невидимі”. Ніхто не знає про існування проблеми, адже люди з вадами зору переважно сидять вдома, бо світ не пристосований до їхніх потреб.

“Наше завдання зробити світ гостинним і зрозумілим для цих людей. Але найголовніше — ті, хто не можуть бачити, нарешті відчують, що тут про них думають і піклуються”, − йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні випустять комікс "Блайндмен" для незрячих людей. 

Відео Свято книголюбів: у Львові стартував Форум видавців

Це чи не найбільша книжкова подія року. Маленькі і великі видавництва щовересня приїздять до Львова, де презентують найгарячіші книжкові новинки, організовують читання та зустрічі з письменниками і поетами. А книголюбів вабить можливість купити найсвіжіші видання та зануритись у літературну атмосферу. Чим Львівський форум видавців здивує книголюбів - дивіться в сюжеті. 

Свято книголюбів: у Львові стартував Форум видавців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції