Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У вересні вийде поетична збірка відомої української письменниці Мар'яни Савки "Оптика Бога"

Ілюстрації до збірки створила творча майстерня "Аґрафка". 

У вересні вийде поетична збірка відомої української письменниці Мар'яни Савки. Про це йдеться на офіційній сторінці "Видавництво Старого Лева" у Facebook. 

Мар’яна Савка у новій збірці віршів "Оптика Бога" пропонує читачеві зазирнути всередину людської душі, віднаходячи свою власну оптику, якою можна побачити людину з її тривогами і страхами, втратами, болем, пошуками себе, потребою говорити та слухати, а головне – з глибоким прагненням любові.

Мар'яни Савки "Оптика Бога"
starylev.com.ua

"Все, що ми бачимо і як ми бачимо, залежить від оптики. Щось ми бачимо очима, щось крізь окуляри чи у мікроскоп, чи у вічко прицілу, а щось тільки серцем.

Слова мають сенси, які не відразу можливо відчитати розумом. А малюнки Романи Романишин та Андрія Лесіва ховають таємниці, яких не бачить око. Якісь таємниці і знаки все-таки можна  розгадати – якщо взяти червоний фільтр і подивитися через нього на малюнок. Спробуй – і побачиш несподіване", - йдеться у повідомленні. 

Ілюстрації до збірки створила творча майстерня "Аґрафка"

Мар'яна Савка - письменниця та головна редакторка  і співзасновниця "Видавництва Старого Лева".  Поетеса, авторка 18 книг, серед яких і дитячі. Перекладачка, членкиня Асоціації українських письменників та Національної спілки письменників України. Від 2017 року є Послом доброї волі ООН в Україні, з 2018-го  —  входить до ПЕН-клубу. 

Нагадаємо, оголошена програма заходів 26 Book Forum 2019 у Львові

Залиште свій коментар

Вибір редакції