Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У видавництві #книголав вийде книжка відомої психологині Олени Любченко про те, як стати щасливою людиною

У продажу книжка має з'явитися навесні.

У видавництві #книголав вийде книжка психологині Олени Любченко "Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною". У виданні авторка розповідає, де шукати причини, коли здається що все чудово, але відчуття щастя все одно немає. Олена Любченко наводить приклади зі своєї психологічної практики та розбирає на реальних кейсах причини занепокоєння та поганого настрою. Також вона дає поради, що робити в подібних ситуаціях.

"Ідея книжки в тому, аби донести людям, що робити зміни у їхньому житті — це не страшно і що потрібно ставити собі запитання про те, як ви живете — це життя. Таке просте запитання допоможе вам впливати на хід та якість свого життя", — розповідає авторка Олена Любченко.

Олен Любченко, психолог, Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною
knigolove.com.ua

Олена Любченко — кандидатка психологічних наук, тренерка та медіапсихологиня. Вона працює з такими темами як емоційне та професійне вигорання, подружнє життя, психологія вибору.

 "Часто буває у житті, коли ми розуміємо, що все йде не так, але не усвідомлюємо причини. Або ж вважаємо, що у нас все чудово, але радості немає. Книжка Олени Любченко допомагає розібратись з цими запитаннями і "переписати своє життя" у найкращий бік", — коментує засновниця видавництва Світлана Павелецька.

Нагадаємо, у видавництві вже вийшов друком гостросюжетний трилер "Між фазами Місяця" Ендрю Мейна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції