Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У видавництві #книголав вийде книжка журналістки Яніни Соколової про боротьбу за життя

Видання уже доступне для передзамовлення та скоро з'явиться у книгарнях.

У видавництві #книголав у грудні вийде повість "Я, Ніна" журналістки Яніни Соколової у співавторстві з письменницею Ольгою Купріян. Це перша художня українська книжка про боротьбу з раком публічної людини і написана авторками, які пережили рак.

"Я, Ніна" – це історія про життя журналістки Ніни написана у сповідальній формі та, фактично, є щоденником пережитого нею від початку хвороби і до кінця лікування. Ольга Купріян та Яніна Соколова написали повість, в основі якої лежать власні пережиті події, які у тексті тісно переплітаються з художніми вимислами.

Це оповідь зі щасливим фіналом, сповнена чесних емоцій та фізичних переживань. Героїня ділиться тим, як поступово змінювався її фізичний і зовнішній стан та про ті потрясіння, які спіткали її на шляху в складний період.  "Я, Ніна" – це книжка про любов, віру та силу, яка рухає скелі і доводить, що життя варте того, щоб за нього боротися.

"Це буде найчуттєвіша історія, яку ви коли-небудь читали. Не шукайте співпадінь із моїм життям. Їх там обмаль, про­те я впевнена, що після цієі книжки ви станете іншими, бо "Я, Ніна" зробить ваше життя таким, за яке варто боротися", – ділиться співавторка Яніна Соколова.

"Ця книжка дуже на часі для українського суспільства, тому що люди звикли ставити на собі хрест, коли чують страшний діагноз. В Україні ця тема досі лишаєються табуйованою, а це тільки ускладнює і без того велику проблему. Тому, хочеться вірити, що видання допоможе заговорити про це і дійти до щасливого фіналу", – коментує засновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

15 грн з продажу кожної книги буде перераховано на проєкт "Я, Ніна", який реалізовує програми зі збору крові, волосся, а також підтримує розвиток служб паліативної допомоги та профілактику онкології серед українців.

Нагадаємо, мовознавець Олександр Авраменко провів масштабний урок та презентував "50 експрес-уроків української для дітей"

Залиште свій коментар

Вибір редакції