Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У видавництві #книголав вийшла книжка про перший політ до Місяця

Книжка вже з’явилася в онлайн-книгарнях та книжкових мережах країни.

Напередодні Всесвітнього тижня космосу видавництво #книголав презентувало нон-фікшн "Аполлон-8" американського журналіста і письменника Джеффрі Клюґера. Це захоплива історія про екіпаж "Аполлона-8", яка розпочиналась досить ризиковано, але стала початком нової ери в освоєнні космічного простору.

1968 рік видався непростим —  бунти і збройні конфлікти точилися у всьому світі. Холодна війна між Радянським Союзом та США переросла в космічні перегони. СРСР першим запустив штучний супутник і відправив у космос людину, тож Штати вирішили: слід обігнати суперника на шляху до Місяця. І зробити це мусив екіпаж "Аполлона-8": Френк Борман, Джим Ловелл і Білл Андерс. Перед астронавтами постали запитання: яким чином повідомити про мандрівку сім’ї, як підготуватися до місії всього за шістнадцять тижнів і найголовніше — чи вдасться їм повернутись на Землю.

#книголав книжка про перший політ до Місяця

Джеффрі Клюґер — журналіст, автор дев’ятьох книжок, багатьох статей та старший письменник журналу Time (від 1998 року). Неодноразово отримував професійні нагороди за висвітлення актуальних подій та наукових відкриттів. Викладає журналістику в Нью-Йоркському університеті. Один із авторів книжки "Аполлон-13" (Lost Moon), яка стала основою фільму.

 "Це справді захоплива історія, яка змушує читача пережити усі ці неймовірні події. Дуже цікаво та водночас сумно усвідомлювати минуле. Книжка прийде до смаку не лише любителям історії космонавтики, адже автор максимально цікаво і точно передає читачу події про незвіданий раніше світ космосу", — ділиться враженням Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.   

Нагадаємо, українською видано бестселер Фредріка Бакмана "Ведмеже місто"

Залиште свій коментар

Вибір редакції