Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
2020 року вийде новий роман "Амадока" Софії Андрухович

Роман вийде на початку березня.

2020 року у "Видавництві Старого Лева" вийде друком новий роман "Амадока" Софії Андрухович. Про це йдеться на офіційному сайті видавництва

У центрі сюжету нового роману відомої української письменниці Софії Андрухович – чоловік, понівечений до невпізнаваності в одній із гарячих точок на Сході України. Він живий, однак отримані травми призвели до повної втрати пам’яті: герой твору не пам’ятає ні імені свого, ні походження, та і загалом жодного фрагменту зі свого попереднього життя. Але любов і терпіння жінки, яка віднаходить чоловіка у такому стані, здатні зшивати докупи спільну історію.

Найбільше озеро в Європі – Амадока – вперше згадане Геродотом і впродовж кількох століть відтворюване на мапах середньовічними картографами. Як безслідно випаровуються великі озера, як зникають цілі світи, цілі культури – і що залишається натомість? Чи може забуття однієї людини сягати на кілька поколінь під землю? Як авторка поєднує сьогодення і минуле? Чи здатні любов і терпіння дати змогу торкнутись свідомості іншої людини? Вже незабаром шукайте відповідь у книжці "Амадока".

Торік вийшов роман "Фелікс Австрія" Софії Андрухович у новій кінообкладинці, а у січні на великі екрани вийшла екранізація – фільм "Віддана".

Софія Андрухович, Фелікс Австрія
facebook.com/pg/viddana.movie/

Нагадаємо, 2019 року за мотивами роману "Фелікс Австрія" було видано кулінарний записник "Галицькі смаколики".  Софія Андрухович 

Відео Актори фільму "Віддана" поділилися враженнями зі знімань

Красива фантазійна стрічка "Віддана" – вже на великих екранах. Це історія двох дівчат, що почалася у другій половині ХІХ століття. Спочатку вони були найріднішими людьми, але коли виросли, їхні життя перетворилися на справжню драму. І просто зараз у нас в гостях – актори фільму "Віддана" –  Маріанна Янушевич, Алеся Романова та Роман Луцький.

Актори фільму "Віддана" поділилися враженнями зі знімань

Залиште свій коментар

Вибір редакції