Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У вільний доступ виклали оцифровані записники Леонардо да Вінчі

Ці записники названі кодексами Форстера.

На сайті британського музею Вікторії та Альберта у Лондоні у вільний доступ виклали оцифровані записники відомого винахідника та художника Леонардо да Вінчі. Про це йдеться на сторінці музею. 

У записниках да Вінчі описував власні думки щодо тієї чи іншої теорії, сам ставив собі запитання, на які хотів знайти відповіді, малював ескізи та проекти своїх винаходів.

Леонардо да Вінчі записник
www.vam.ac.uk

П’ять з цих зошитів об’єднали у три томи та назвали кодексами Форстера (Codex Forster) – на честь Джона Форстера, який 1876-го передав нотатки музею. Записи в них датуються від 1487 до 1505 року.

У першому записнику вчений досліджував найрізноманітніші об’єкти – від гідротехніки до вимірювання твердих тіл, у другому йдеться про теорії пропорцій з ескізами, рецепти фарб та конструкції шоломів, а в останньому з’являються малюнки з анатомії людей і тварин. 

Леонардо да Вінчі записник
www.vam.ac.uk

Леонардо да Вінчі був відомий своїми складними пристроями для розваг заможних гостей. Довгі описи технічних малюнків да Вінчі написані у "знаменитий" дзеркальний спосіб (в зворотному порядку і справа наліво).

Нагадаємо, 21-23 червня 2019 року у Дніпрі відбудеться Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2019. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції