Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вінниці відбудеться книжковий фестиваль VinBookFest

Фестиваль відбудеться за підтримки міської ради.

17-18 травня у Вінниці на Майдані Незалежності відбудеться фестиваль VinBookFest. Про це йдеться на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.

Програмою передбачене проведення книжкової виставки-ярмарку українських видавництв та книгарень, автограф-сесій з відомими українськими письменниками, а також презентація нових книжок та проектів Kids Police City, "Дитяча інклюзивна література", "Бібліотека здатна дивувати", "Кіно у твердій обкладинці" спільно з кінотеатром "Родина"; підведення підсумків конкурсу "Селфі з улюбленою книгою", проведення благодійної акції "Книга для бійця".

Крім того працюватимуть креативні майстер-класи для дітей, тематичні фотозони і лаунж-зона "Читай!", а у кінотеатрі "Родина" організатори презентують проект "Кіно у твердій обкладинці".

Нагадаємо, у Харкові заснували нове видавництво – "Крокус", яке буде публікувати лише найкращі українські та європейські книжки для дітей. 

ВідеоРоман “Дім, у якому” та інтерактивна гра “80 хитромудрих запитань” - новинки від видавництва “Книголав”

Новинка від  видавництва "Книголав" - роман вірменської  письменниці Маріам Петросян “Дім, у якому…”, буквально щойно із типографії. У продажу роман з'явиться протягом тижня. Цікава історія довкола цієї книги.  Маріам Петросян почала її писати ще 20 років тому! Готовий рукопис потрапив до рук сина її подруги і той забуває про нього на цілих 10 років. І ось нарешті його опублікували в Україні.  

Роман “Дім, у якому” та інтерактивна гра “80 хитромудрих запитань” - новинки від видавництва “Книголав”

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції