Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вроцлаві зробили безкоштовним проїзд у громадському транспорті для людей з книжками лауреатки Нобелівської премії

За словами влади міста, така акція спрямована на просування польської нобелівської лауреатки і водночас є стимулом для поїздок у громадському транспорті.

У Вроцлаві зробили безкоштовним проїзд у громадському транспорті для людей з книжками лауреатки Нобелівської премії, повідомляє theguardian.com

Мер Вроцлава ухвалив рішення зробити безкоштовним проїзд у громадському транспорті 11-13 жовтня для людей з книжками Ольги Токарчук, якій напередодні присудили Нобелівську премію з літератури.

"Ольга Токарчук стала лауреаткою Нобелівської премії з літератури. Сьогодні ця новина поширилася по всьому світу. У Вроцлаві ми надзвичайно пишаємося цим. Мер Вроцлава Яцек Сутрик вирішив, що будь-хто, у кого буде книга її авторства, подорожуватиме громадським транспортом безкоштовно до кінця тижня", - йдеться у повідомленні.

Ольга Токарчук – почесна громадянка Вроцлава – 10 жовтня 2019 року стала лауреаткою Нобелівської премії в галузі літератури за 2018 рік. Це друга полька, яка удостоїлась цієї премії.

Вроцлав, Польша
unsplash.com

"Це великий день для Вроцлава", - сказав Яцек Сутрик.

Нагадаємо, переможці Нобелівської премії з літератури Ольга Токарчук і Петер Гандке отримають нагороду у Стокгольмі. 

Відео Ольга Токарчук отримала нобелівську премію з літератури

Нобелівську премію з літератури отримала польська письменниця Ольга Токарчук, бабуся якої родом з України. Ольга Токарчук - найвідоміша сучасна польська письменниця. Авторка восьми романів, більшість з яких перекладені українською.

Ольга Токарчук отримала нобелівську премію з літератури

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції