Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде друком фентезійна історія для підлітків "Жорстокий принц" Голлі Блек

Це перша частина трилогії фентезіїної драми.

У лютому в українському перекладі вийде книжка "Жорстокий принц" відомої американської письменниці Голлі Блек. Про це йдеться на сторінці "Видавництво Vivat" у Facebook. 

"Граційні й величні фейрі — неземні створіння, прекрасні й довершені, як смертоносний меч тонкої роботи. Та водночас вони підступні й жорстокі, особливо до людського роду. Джуд знає про це, бо один з них посиротив її з сестрами й відвіз до Краю Фейрі. Вона — смертна, яка протягом десяти років зростала під опікою вбивці у суспільстві, де людей зневажають і ненавидять.

Дівчина ладна на все, щоб знайти своє місце під сонцем. Навіть протистояти цькуванню юних фейрі під проводом принца Кардана. Коли план Джуд провалюється, інший нащадок короля пропонує їй захист напередодні змін у Краю Фейрі, але не задарма. От-от спалахне полум’я палацового перевороту — і саме вона опиняється в центрі зрад та інтриг. На карту поставлено долю не тільки Джуд та її сестер, а й усього Краю Фейрі. Велика гра королів і принців, королев і корон починається", — йдеться у повідомленні.

Голлі Блек — американська письменниця. Найбільш відома як автор циклу "Спайдервик. Хроніки". 

2002 року було видано перший роман "Зачарована", який включено до Американської бібліотечної асоціації до списку рекомендованої літератури для підлітків. Роман "Відважна" потрапив до фіналу премії Mythopoeic Awards та відзначений премією Андре Нортона за досягнення в літературі для підлітків. 

Нагадаємо, Amazon відмовився від виробництва серіалу “Темна вежа” за романом Стівена Кінга. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції