Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна представлена на одному з найбільших книжкових ярмарків світу

У книжковому форумі беруть участь 102 країни світу.

У німецькому Франкфурті один з найбільших книжкових ярмарків відкрили сьогодні канцлер Ангела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон. Гігантський книжковий форум, де є місце новинкам і класиці з усього світу – від Корану, перекладеного сорока мовами, до безлічі видань Маленького принца.

Французький авангардизм родом із Одеси визначив дизайн українського стенда, кураторів надихнули роботи Соні Делоне, яка в 19 столітті вражала паризьку богему експериментами в картинах і одязі. За останні два роки на український стенд знайшлися державні гроші, цьогоріч 2 з половиною мільйони гривень.

«Ця прогресія дала можливість довіри в тому числі від наших видавнців, які дивилися: бути представленими на національному стенді, чи окремо стояти, тепер 16 видавництв, у нас десятки авторів тут», - каже міністр культури України.

Автори матимуть читання і перфоманси, по обраному цьогоріч гаслу, зрозуміти Європу і допомогти їй зрозуміти Україну.

Відео У Франкфурті стартував один з найбільших книжкових ярмарків світу

У Європі менше стали розпитувати про революцію, війну і реформи. За стрічками новин нарешті хочуть побачити країну і її людей .

 «Для мене найбільш цінна увага до України як до продуцента якісного культурного продукту, якісної музики, книг, фільмів, нормального культурного контенту», - каже поетеса Катерина Бабкіна.

Бабкіну німецькою вже переклали, однак іноземними мовами мають зазвучати значно більше українських авторів. І це в уряді вже зрозуміли

Віце-прем’єр йде зі стенда не з порожніми руками, йому презентували ілюстровану історію про Святого Миколая і він втішений, хоч діти вже дорослі. Ілюстрації з дитячих книжок буквально перестрибують у мультимедійний світ. Такі книжки до вподоби малим та дорослим і мають бути побачені і поза Україною. В організаторів плани амбітні, якщо 2018 року почесним гостем ярмарки є Грузія, то чому наступною не може бути Україна? 

Залиште свій коментар

Вибір редакції