Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна вперше представить національний стенд на Bologna Children’s Book Fair

Болонський книжковий ярмарок триватиме від 1 до 4 квітня 2019 року.

Цьогоріч Україна вперше представить національний стенд на 56 Болонському книжковому ярмарку для дітей. Його організатором виступає команда Українського інституту книги

Щороку в італійському місті Болонья відбувається одна з наймасштабніших книжкових подій у світі, яка об’єднує видавців, авторів та ілюстраторів з різних куточків планети.

На стенді свої книжки покажуть 15 видавництв: "А-ба-ба-га-ла-ма-га", "Астра", "Артбукс", "Арт Нейшн", "Час Майстрів", Chudobox, "Фактор-друк", "Фонтан казок", "Каламар", Nebo BookLab, "Ранок", Видавничий дім "Школа", "Чорні вівці", "Видавництво Старого Лева" та VIVAT.

Одна з головних подій у цій програмі – виставка ілюстраторів, яка відбувається від 1967 року під час ярмарку і щороку відкриває нові імена.

Цьогоріч до експозиції відібрали 76 робіт, серед яких – ілюстрації українських художниць Анни Сарвіри та Ольги Штонди. Загалом на конкурс надійшла 2901 ілюстрація від художників з 62 країн.  

У перший день Болонського ярмарку відбувається нагородження переможців престижної нагороди в галузі дитячої літератури Bologna Ragazzi Award.

Болонська книжкова ярмарка для дітей Італія
www.bolognachildrensbookfair.com

Торік у номінації Non Fiction перемогли українські ілюстратори – Андрій Лесів та Романа Романишин, з арт-студії "Аґрафка" за книжки "Голосно, тихо, пошепки" і "Я так бачу". Цьогоріч також візьмуть участь у програмі заходів ярмарку.

Нагадаємо, міжнародний книжковий фестиваль "Книжковий Арсенал" отримав нагороду Лондонського книжкового ярмарку International Excellence Awards 2019 у номінації "Літературний фестиваль". 

ВідеоФанатка Гаррі Потерра потрапила до книги рекордів Гінесса

Британка зібрала найбільшу у світі колекцію речей, які пов'язані з магічним всесвітом Поттера. Понад 3,5 тисяч експонатів 38-річна Вікторія Маклін зберігає у себе вдома. Усе почалося з першої книжки - 18 років тому. Нині прихильниця Поттера назбирала десятки магічних паличок, листівки, статуетки, предмети одягу, іграшки. Усю колекцію оцінюють у 100 тисяч фунтів стерлінгів.  

Фанатка Гаррі Потерра потрапила до книги рекордів Гінесса

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції