Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська письменниця Гаська Шиян отримала літературну премію Європейського Союзу

Автори-переможці отримують грошову винагороду в розмірі п'яти тисяч євро, а також підтримку з боку “Креативної Європи”, спрямовану на переклад і міжнародну промоцію їхніх творів.

2 жовтня 2019 року у Брюсселі відбулася офіційна церемонія вручення літературної премії ЄС. Про це йдеться на сторінці письменниці з посиланням на сторінку Публічна дипломатія України від МЗС у Facebook. 

Серед 14 лауреатів українська письменниця Гаська Шиян, яка здобула нагороду за роман "За спиною",  який вийшов друком у видавництві "Фабула". 

Гаська Шиян перемогла European Union Prize for Literature 3 жовтня 2019
facebook.com/UkraineMFA

Цього року Україна вперше долучилася до літературної премії Європейського Союзу і отримала перемогу.

Літературна премія Європейського Союзу(European Union Prize for Literature) – це щорічна нагорода, покликана сприяти популяризації та міжнародній промоції творчості молодих авторів художньої прози з різних європейських країн. Премія фінансується Європейською комісією в рамках програми "Креативна Європа".

Гаська Шиян — перекладачка, письменниця.  Сповідує філософію гедонізму, успіх в якому, як виявилось, досягається лише кропіткою і наполегливою працею. Понад усе цінує спільність духу з сестрою і акцептування батьками свого життєвого вибору, а також добре товариство, плинність, усамітнення, та відвертость між людьми. 

Нагадаємо, 3 жовтня у Києві відбудеться презентація автобіографічної повісті-дослідження Оксани Забужко "Код Гурніка"

Залиште свій коментар

Вибір редакції