Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українське видавництво вперше візьме участь у дитячому книжковому ярмарку у Шанхаї

Цьогоріч виставка відбудеться 15-17 листопада 2019 року.

Цьогоріч Україна вперше візьме участь у  дитячому книжковому ярмарку у Шанхаї. Про це йдеться на офіційному сайті виставки. 

Організатори Шанхайського міжнародного ярмарку оголосили перелік видавців-стипендіатів цьогорічної виставки. Серед 165 заявок з-поміж 56 країн організатори обрали всього 12 представників видавничих компаній.

Вперше у книжковому ярмарку в Шанхаї візьмуть участь представники з Мексики (Alboroto) та України ("Видавництво Старого Лева"). Україну в Шанхаї представлятиме керівник відділу авторських прав "Видавництва Старого Лева" Іван Федечко.

Також будуть представники з Індії, США, Данії, Нідерландів, Ірану, Італії, Франції, Австралії, Португалії.

Крім того, на фестивалі буде представлена відома данська компанія  Piboco, що спеціалізується на виданні інтерактивних книжок із малюнками, а також одне з найпрестижніших літературних агентств у США The Writers House тощо.

Шанхайський міжнародний ярмарок (Shanghai International Children’s Book Fair) – це шестиденна степендійна програма для видавців, які працюють з дитячими книжками. 

Нагадаємо, відомий британський актор Бенедикт Камбербетч озвучить одного з персонажів екранізації "До нас на чай заходив тигр!". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції