Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде бестселер американського письменника Джорджа Сондерса "Лінкольн у бардо"

Його твори входять до переліку бестселерів за версією The New York Times.

З місяць в українському перекладі вийде роман "Лінкольн у бардо" Джорджа Сондерса, за який автор отримав Букерівську премію 2017 року. По це йдеться на офіційній сторінці "Видавництва Старого Лева" у Facebook.

За сюжетом події відбуваються у Вашингтоні. Один із найславетніших американських президентів, Абрагам Лінкольн, серце якого розривається від болю через утрату одинадцятирічного сина та через кривавий хаос, що охопив цілу країну: громадянська війна саме у розпалі. Багатоголосий хор найрізноманітніших неприкаяних душ, які з власної волі застрягли тут, на цвинтарі, між цим світом та потойбіччям, діляться своїми історіями, а тепер не зводять з президента пильних очей. 

Цитати з реальних і вигаданих творів реальних і вигаданих сучасників. Це щемлива оповідь, сповнена співчуттям та насичена глибокими сенсами, написана надзвичайно майстерно і скомпонована неймовірно химерно. "Шедевр", — кажуть літературні критики. І додають: "Перш ніж розгорнути цю книжку, забудьте про все, що ви читали раніше. бо, вона ні на що не схожа", - йдеться в анотації книжки.

Джордж Сондерс - американський письменник і сценарист. Його твори входять до переліку бестселерів за версією The New York Times. Володар низки літературних нагород. 

Нагадаємо, лауреатками міжнародної Букерівської премії 2019 стали одразу дві письменниці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції