Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде бестселер "Її величність королева Єлизавета. Життя сучасного монарха" Саллі Беделл Сміт

Книжка вийде друком у березні-квітні 2020 року.

В українському перекладі вийде бестселер "Її величність королева Єлизавета. Життя сучасного монарха", Саллі Беделл Сміт. Про це повідомляє пресслужба видавництва "КМ-Букс". 

Англійську королеву Єлизавету ІІ, найвідомішу та найшановнішу жінку у світі, по праву називають живою легендою. Вона уже понад 65 років править однією з найстаріших монархій! Чи легко сьогодні бути королевою? Чи потрібна монархія в наш час і в чому полягають її функції? Скільки прем'єр-міністрів змінилося за час перебування королеви при владі? Як можна зберігати тисячолітні традиції та водночас вести свою країну і Співдружність уперед? І, зрештою, чи справді "все можуть королі?"

Читач дізнається багато цікавого про Єлизавету ІІ як монарха і "жінку на тлі престолу". Що відбувається в її родині й чи має вона час на своїх рідних? Чи не пора Її Величності поступитися короною молодшим представникам королівської династії? Чи буває у королеви вільний час і що вона у такому разі робить? Про це читачеві розповідає американська журналістка Саллі Беделл Сміт — авторка біографічних книг про Джона та Жаклін Кеннеді, Білла і Гілларі Клінтонів, Памелу Черчилль Гарріман, Вільяма Пейлі та принцесу Уельську Діану, видань, що стали бестселерами.

Саллі Беделл Сміт, талановита репортерка та письменниця, дає змогу читачам зазирнути за лаштунки палацу й дізнатися багато цікавого про життя у ньому.

Нагадаємо, українською вийде книжка "Думати, як Барак Обама" Деніала Сміта. 

Відео 72 роки разом: королева Єлизавета ІІ та принц Філіп відзначають річницю одруження

Найдовший в історії Великої Британії союз святкує родина монархів - королева Єлизавета ІІ та герцог Единбурзький Філіп. Одружились вони, коли Єлизаветі був 21, а її нареченому - 26 років. Церемонія пройшла у Вестмінстерському абатстві.  

72 роки разом: королева Єлизавета ІІ та принц Філіп відзначають річницю одруження

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції