Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде детектив "Останнє полювання" відомого французького письменника Жана-Крістофа Ґранже

Автора називають французьким Стівеном Кінгом, його романи видані в понад 30 країнах. За права на екранізації творів Ґранже борються провідні кіностудії Америки та Європи.

На початку квітня вийде роман "Останнє полювання" Жана-Крістофа Ґранже, повідомляє пресслужба видавництва "Клуб сімейного дозвілля". 

За сюжетом легендарний детектив П’єр Ньєман зі своєю ученицею й напарницею Іваною вирушає до Німеччини, у Чорнолісся — край легенд і таємниць, де досі живуть привиди давно минулих років. Ньєман починає нове розслідування: про вбивство спадкоємця багатого аристократичного роду. 

Останнє полювання Жан-Крістоф Ґранже
bookclub.ua

Жан-Крістоф Ґранже — найпопулярніший французький письменник, журналіст і сценарист. Автор мегапопулярних романів "Багряні ріки" та "Земля мертвих". Книжки Ґранже перекладені 35 мовами, вийшли мільйонними накладами та екранізовані. У 28 років він став відомим міжнародним кореспондентом, працюючи для таких журналів, як Paris Match, Sunday Times та National Geographic. 

Нагадаємо, на  початку лютого в українському перекладі вийшов бестселер Роберта Ґалбрейта "Убивчий білий". 

Відео Найочікуваніші екранізації книжок 2020 року

А просто зараз ми розкажемо вам про те, як об'єднується мистецтво літератури і кінематографа. Звісно, книголюби по-різному ставляться до екранізацій улюблених творів, але все ж саме в такий спосіб вдається збільшувати продаж самих книг. Про найочікуваніші літературні кінопрем'єри – далі в сюжеті.  

Найочікуваніші екранізації книжок 2020 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції