Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде детектив відомого італійського письменника Донато Каррізі

Донато Каррізі за освітою юрист-кримінолог.

У вересні у видавництва Vivat вийде друком детектив відомого італійського письменника Донато Каррізі "Ловець невинних душ" (Il tribunale delle anime). Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook.

Події детективного роману розгортаються в Римі, що постає з уяви автора зовсім не таким, до якого всі звикли. Місто архітектурних шедеврів і мистецьких насолод оповите цілим павутинням злочинів на тлі містицизму. Люди безслідно зникають, як-от звичайна студентка із зачиненої зсередини квартири.

Поліція вже незабаром розвела руками, і за пошуки дівчини взявся Маркус — спеціаліст із аномалій, що має здатність бачити послання зла в найзаплутаніших злочинах. На своєму шляху він зустрічає Сандру — інспекторку-криміналістку, чия робота полягає у фотографуванні місць, де сталося вбивство.

Донато Каррізі Ловець невинних душ Виват 2019
vivat-book.com.ua

Поки Маркус і Сандра намагаються розв’язати таємничу загадку, перед їхніми очима відкривається жахливий світ, схований у темних нетрях Рима. 

Донато Каррізі - всесвітньо відомий італійський автор детективів. За освітою юрист-кримінолог. Вирішив писати сценарії для кіно і телебачення. Письменник живе у Римі. Книжки письменника стали світовими бестселерами. 

Найвідоміший детектив Каррізі - "Дівчина в тумані" (2015), що стала бестселером у 26 країнах світу і розійшовся тиражем понад мільйон примірників. Через два роки детектив було екранізовано, де головну роль зіграв актор Жан Рено.

Нагадаємо, світовий бестселер австралійського письменника Ґреґорі Девіда Робертса "Шантарам" екранізують

Залиште свій коментар

Вибір редакції