Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде два шпигунські романи відомого іспанського письменника Артуро Переса-Реверте

Від 24 листопада романи з‘являться на сайті, у книгарнях з 1 грудня.

Наприкінці листопада українською вийде друком два шпигунські романи відомого іспанського письменника Артуро Переса-Реверте "Фалько" та "Єва" у видавництві "Фабула". Про це йдеться на офіційній сторінці видавництва у Facebook. 

У романі "Фалько" головний герой шпигунської трилогії агент Лоренсо Фалько. Цього разу Фалько приїздить до Іспанії під час громадянської війни. Звиклий сприймати життя як низку небезпечних пригод, він упорається і цього разу: виконає черговий наказ, вибереться із чергової халепи. А поповнивши свій донжуанський список, зрозуміє, що нарешті зустрів свою жінку. 

"Єва" — друга книжка шпигунської трилогії популярного іспанського письменника Артуро Переса-Реверте. В центрі сюжету знов відчайдушний та безчесний агент Фалько, який працює на іспанського диктатора Франко. Завдання головного героя — добути золото із запасників республіканського уряду. Проте за золотом полює і радянська шпигунка Єва. Ніхто з них не збирається поступатися здобиччю, а взаємний непереборний потяг додає цьому протистоянню особливої гостроти. 

Артуро Перес-Реверте – іспанський романіст i журналіст, член Королівської академії іспанської мови від 2003 року. Протягом багатьох років як кореспондент іспанської радіо- та телекорпорації RTVI висвітлював військові конфлікти у багатьох країнах.

У 1995 році Артуро завершує кар'єру журналіста і більшість свого часу присвячує літературі. Від1991 року і до сьогодні він веде колонку в XLSemanal, тижневому додатку до багатьох іспанських газет та журналів.

Перес-Реверте є автором 22 романів. Деякі з його творів екранізували - "Вчитель фехтування", "Фламандська дошка" та "Клуб Дюма". 2006 року з'явився фільм "Алатрісте" Августіна Діаса Янеса (Agustín Díaz Yanes), сюжет якого базується на романах про Капітана Алатрісте.  2007 року вийшов фільм "Карта небесної сфери" режисера Іманола Урібе. 

Роман "Фалько" вийшов друком 2016 року, "Єва" - 2017. 

Нагадаємо, українською вийде роман "До краси" відомого французького письменника Давіда Фоенкіноса. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції