Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде ілюстроване видання біографії Сари Джессіки Паркер. Уривок

Біографія Сари Джессіки Паркер, представлена у формі книжки з ілюстраціями.

У липні у видавництві BookChef вийде друком ілюстроване видання біографії Сари Джессіки Паркер Роберта Дзета. 

Головна роль Керрі Бредшоу в телесеріалі "Секс і місто" принесла Сарі Джессіці Паркер світову славу і долю, яку важко уявити. Після закінчення знімань серіалу Сара Джессіка Паркер продовжувала свою кар’єру актриси, водночас втілюючи кілька своїх проектів з гуманітарних питань, культури та бізнесу.

*** 

Уривок 

Попелюшка в Нью-Йорку: казка Сари

"Колись давно в далекому королівстві жив собі один самовпевнений чоловік й одна трохи менш упевнена в собі жінка".

Цими словами відкривається одна з перших серій телесеріалу "Секс і місто", знаменуючи початок болісної історії кохання між Суперменом і Керрі, (анти)принцом і (анти)принцесою нашого часу, часу швидкоплинного кохання, полігамних стосунків і безладного статевого життя.

ілюстроване видання біографії Сари Джессіки Паркер  BookChef

Керрі Бредшоу подарувала Сарі Джесіці Паркер усесвітню славу й неймовірну долю… Але почнімо з початку. Давним-давно, ще до Керрі, жила собі розумна й життєрадісна дівчинка Сара. Народилася вона в дуже бідній родині, що складалася з мами та чотирьох братів і сестер, а потім з мами, нового тата й вісьмох братів та сестер. Безгрошів’я й безліч труднощів зустрічалися на їхньому шляху, і єдине, у чому були впевнені члени родини, це важливість мистецтва, кіно та особливо театру, а тому це було єдиною розвагою, на яку вони, у горі чи в радості, завжди знаходили гроші. Завдяки старанням родини Сара постійно розвиває свої творчі здібності. Вона дуже рано починає виступати в театрі, пробує себе на телебаченні та в другорядних ролях у кіно, знімається в головних ролях кількох успішних комедій. А потім, потім на неї чекає справжній прорив, роль, що перетворила її на неповторну всесвітньовідому зірку, адже зробила її нашою подругою, яка має такі ж думки та переживання, як і ми. Серіал "Секс і місто" змінив обличчя телебачення і змінив самих жінок, дозволивши їм бути вільними у вираженні власної жіночності та навчивши їх спільно діяти на шляху емансипації.

Час від часу Сара намагається поставити всі крапки над "і" та підкреслити, що вона не Керрі. Давно і щасливо одружена, Сара характером зовсім не схожа на розкуту Керрі, зате їх ріднить легкість, гострий розум, дотепність, любов до моди й відчуття стилю, яким захоплюються мільйони жінок.

Сара, на відміну від Керрі, приділяє увагу і своїм маленьким великим битвам: займається благодійністю, підтримує розвиток культури, розвиває власний бізнес і з притаманними їй рівновагою та спокоєм стоїть на чолі родини, яку їй вдається зберігати протягом 20 років у такій непостійній голлівудській реальності. Маленька дівчинка з Нельсонвіля, що в штаті Огайо, ота дівчинка із сірниками (її перша роль), ще й досі живе в теперішній Сарі, розумній і прагматичній жінці з величезним серцем, яка завдячує Керрі можливістю написати одну з найкрасивіших казок сучасності.

Лише вона могла бути Керрі

Коли Стар запропонував їй знятися в серіалі "Секс і місто", немає жодних сумнівів, що Сара нерішуче закусила щоку зсередини, як ми це багато разів бачили по телевізору. Та попри розгубленість її підкорює пропозиція стати виконавчою продюсеркою.

ілюстроване видання біографії Сари Джессіки Паркер  BookChef
bookchef.com.ua

Роль Керрі з’являється саме тоді, коли професійне життя Сари доволі одноманітне. Вона почувається в пастці між двома своїми амплуа: героїні романтичних комедій або чудові другорядні персонажі, якщо сценарій вимагає чогось химерного й нестандартного. Але в ролі Керрі Сара може розкритися повною мірою, вона наче написана саме для неї. І їй вдається передати відчуття, що ніхто інший не зміг би втілити цю роль краще за неї. "Сара Джессіка дуже дотепна, це те, що мені було потрібно, — зізнається Стар журналу Peopleю — Але, крім того, вона ще й дуже мила, а це вкрай важливо знайти правильну людину, яка може зробити милим недосконалого персонажа". Копродюсер Майкл Патрік Кінґ теж дуже схвально про неї висловлюється: "Якщо вам потрібна зірка, вона перетворюється на зірку. Перед камерою вона сяє та поєднує в собі мільйони чеснот. Вона дуже модна, весела, емоційна".

Але найважливіше, що вона тут не просто грає. Уперше, завдяки ролі виконавчої продюсерки, Сара знає, що може привнести багато свого в серіал, розвинути персонажа, скерувати еволюцію Керрі. Вона працює в тісному контакті з авторами, вимагає спростити сценарій, просить прибрати вульгарність, яка їй не притаманна, відмовляється роздягати свою героїню, співпрацює з іншими акторами як виконавча продюсерка, щоб знайти правильну хімію й дозволити всім комфортно працювати на знімальному майданчику. Коротко кажучи, Сара не просто грає, а створює образ Керрі, звільняючи персонажа від "чужих" рис та роблячи її дуже особливою. У цьому і криється магія. Її магія. Магія серіалу, що став культовим.

Книги в голові: літературна серія SJP для Hogarth і книжковий клуб

"Я завжди любила читати з тієї ж причини, що я люблю грати: історії інших людей мене цікавлять більше за мою власну".

У дорослому віці Сара зберігає ту чистоту, благородність та креативність, які мала дитиною, коли вигадлива мама усіма способами розвивала її уяву, а книжки допомагали їй проживати тисячі життів у найвіддаленіших куточках планети. Досягши слави, Сара бачить себе не лише акторкою, вона хоче продовжувати експериментувати й бажає робити це в тих сферах, які їй до душі.

ілюстроване видання біографії Сари Джессіки Паркер  BookChef
bookchef.com.ua

Світ книг завжди захоплював її, тож вона погоджується стати головною редакторкою спеціальної літературної серії SJP для видавництва Hogarth (заснованого Вірджинією та Леонардом Вульфами), що є частиною Random House. Вона безпосередньо займається публікацією чотирьох-п’яти книг на рік, обирає їх, слідкує за редакційним процесом, дизайном та просуванням.

У зв’язку з цією діяльністю Сару призначають почесною президенткою книжкового клубу Book Club Central, де її завдання полягає в рекомендації книг та їх обговоренні з членами клубу. Крім того, вона має популяризувати цю ініціативу за допомогою фотографій у своїх соціальних мережах, наприклад в Instagram, де вона постає великою поціновувачкою книжок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції