Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде історія спогадів Ліси Бреннан-Джобс "Малеча"

Дебютна книга письменниці "Малеча" (Small Fry) вийшла 4 вересня 2018 року та увійшла до дев’ятки найкращих книжок 2018 року за версією The New Yorker.

Наприкінці липня у видавництві "Наш Формат" українською вийде історія спогадів Ліси Бреннан-Джобс, дочки Стіва Джобса. Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

"Малеча" – це історія непростих стосунків дочки і відомого генія та засновника компанії Apple.

Джобсу було 23 роки, коли Ліса з'явилась на світ. Він заперечував батьківство, але зрештою визнав її. "Він носив у гаманці її фотографію, але всім казав, що це не його дитина. Зведені брати і сестри називали її "татковою помилкою".

Книжка відрізняється від типових біографій, бо змальовує Джобса як звичайну людину. 

Ліса Бреннан-Джобс, дочка Стіва Джобса
wsj.com

Ліса розповідала у школі, що її батько Стів Джобс, але бачила його здебільшого на обкладинках журналів і з екрана телевізора. 

"Коли люди пишуть і розповідають про підлість мого батька, вони іноді припускають, що вона пов’язана з генієм. Що коли ти підлий, можеш стати геніальним. Але на мій погляд, коли він творив, то ставав найкращою версією себе: чуттєвою, дружньою, веселою. Можливо, підлість була захистом тієї його сутності, що відповідала за творіння. Тому поводитися підло, аби вийти на новий рівень геніальності, це так само тупо, як намагатися стати успішним, копіюючи його шепелявість чи його ходу", - пише Ліса Бреннан-Джобс. 

Ліса Бреннан-Джобс – американська письменниця та журналіст.  Дочка співзасновника Apple Стіва Джобса та відомої художниці Крісан Бреннан. 

Книжка Наш формат липень 2019 "Малеча" Ліса Бреннан-Джобс
facebook.com/NashFormat

Стів Джобс — американський підприємець і винахідник. Був засновником, членом ради директорів і CEO (генеральним директором) корпорації Apple Inc. Наприкінці 1970-х Джобс зі співзасновником компанії Apple Стівом Возняком створили один з перших комерційно успішних персональних комп'ютерів. На початку 1980-х Джобс був одним з перших, хто побачив потенціал керованого мишкою графічного інтерфейсу користувача, що призвело до створення Macintosh. 

Нагадаємо, у липні 2019 року вийде в українському перекладі книжка Мелінди Ґейтс “Мить піднесення”

ВідеоЗіркова історія шаленого генія Стіва Джобса

Стів Джобс був одним з найбагатших людей світу, втім, міг помити ноги в унітазі. Стів Джобс народився 24 лютого і сьогодні йому могло б виповнитися 64 роки. Ми розкажемо історію шаленого генія Стіва Джобса. Яку єдину умову поставила мама Стіва, коли віддавала його на всиновлення? Дізнайтесь у Зірковій історії.

Зіркова історія шаленого генія Стіва Джобса

Залиште свій коментар

Вибір редакції