Українською вийде книжка "Ознаки добра і зла. забобони. Історія забобонних звичаїв" фінського письменника Арі Турунена

Українською вийде книжка "Ознаки добра і зла. забобони. Історія забобонних звичаїв" фінського письменника Арі Турунена

Книжка очікується 23-25 травня.

Наприкінці травня у "Видавництві Анетти Антоненко" вийде книжка "Ознаки добра і зла. забобони. Історія забобонних звичаїв", повідомляє пресслужба видавництва. 

Автор знайомить читача зі строкатим і захопливим світом забобонних звичаїв - звичаїв, які в повсякденному житті ми часто навіть не помічаємо. Ми стукаємо по дереву або плюємо через плече, коли дорогу перебігає чорна кішка, але більше не знаємо, чому так робимо. За допомогою забобонних звичаїв боролися зі страхами, але також прагнули подбати про власне щастя й вдачу, бо людина - єдина тварина, яка свідомо намагається вплинути на власну долю. 

У семи “щасливих” розділах книжки Арі Турунен зазирає в історію культури забобонів і розкриває деякі дивовижні секрети. Наприклад, сережки спочатку використовували для захисту від злих сил, слово “паніка” має походження від бога Пана, що визивав безконтрольний страх. 

Арі Турунен - фінський письменник науково-популярної літератури. Має наукові ступені з політології і соціальних наук. У своїй науковій діяльності вивчав питання світогляду та проблеми сприйняття у різних культурах. Протягом 20 років працював науковим редактором для багатьох організацій та засобів масової інформації. Написав дев’ять книжок про звичаї, забобони, які перекладені 12 різними мовами. 

Нагадаємо, вукраїнському перекладі вийде книжка "Зрошення пустелі" Петера Маріуса Гуемера. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів