Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде книжка відомої телеведучої "Недільна мудрість" Опри Вінфрі. Уривок

Опра видала книжку "Недільна мудрість" 2017 року, до якої увійшли її розмови з найвидатнішими постатями кіно, музики та політики.

У вересні у видавництві BookChef вийде книжка відомої телеведучої "Недільна мудрість" Опри Вінфрі. Вихід книжки українською заплановано до Форуму видавців

Опра Вінфрі зізнається, що "Недільна мудрість" — це саме те телевізійне шоу, для якого вона народилася. До книжки увійшли її розмови з найвидатнішими постатями кіно, музики та політики.

Книжка оздоблена світлинами, багато з яких було зроблено у помешканні Опри в Каліфорнії, де проходили знімання епізодів шоу "Недільна мудрість". 

Опра Гейл Вінфрі — американська акторка і ведуча ток-шоу "Шоу Опри Вінфрі". Найвпливовіша людина шоу-бізнесу 2009 року за версією журналу Forbes. Майновий стан Опри оцінюється у $2,7 мільярда, завдяки чому вона вважається найбагатшою жінкою в світовому шоу-бізнесі.

1976 року Опра Вінфрі почала працювати на каналі WJZ-TV — спочатку диктором новин, потім телеведучою ранкового шоу "Говорить Балтимор". Рейтинги каналу пішли вгору.

Потім Опрі запропонували роботу телеведучої шоу, рейтинг якого був мізерним. Вінфрі погодилася і підписала контракт. Через місяць програма побила усі рекорди за переглядами.

"Шоу Опри Вінфрі" вийшло на екрани 1986 року й транслювалося в 138 містах. У перші два роки прибуток від проєкту перевищив 125 мільйонів доларів. Опра стала найбільш високооплачуваною телеведучою. 1993 року її шоу було визнано найпопулярнішим в Америці й транслювалося ще у 64 країнах.

Герої передач і колеги Опри Вінфрі кажуть, що жінка володіє унікальним даром відчувати співрозмовника і налаштовуватися на його хвилю. Телеведуча не приховує емоцій, а надчутливість — це професійний стиль Опри, який виділяє її серед багатьох телеведучих.

Опра Вінфрі
short-biography.com

***

Уривок

Я вірю, що частина мого покликання в цьому світі — допомагати людям прийняти ідеї, які розширять їхнє уявлення про те, ким вони є насправді, й те, ким усі вони можуть стати.

Саме тому я вигадала "Задушевні недільні розмови". Після понад двохсот годин зйомок відвертих інтерв’ю я почала уявляти по-справжньому видатну книжку — слова, які можна потримати в руці, які можуть надихнути і назавжди залишитися з тобою.

У фотографіях для мене теж приховано глибокий смисл. Багато світлин, які ви побачите, зроблено в моєму будинку в Санта-Барбарі, де я щиро відчуваю присутність Господа і зв’язок із Усім, що більше за мене. Ранкові прогулянки з собаками стали для мене формою молитви, можливістю насолодитися величчю навколишньої природи. Ніжна молоденька травичка, що мереживом пробивається між камінчиками доріжки, розсипані на землі жолуді, пташині гнізда — як на мене, ці фотографії одночасно зображують пишні багатства світу, в якому ми всі живемо, й непомітні дрібниці, що часто криються від нашого ока в повсякденному житті. Найзвичніші речі, як і сама духовність, набувають цілковито нового смислу, якщо ставитися до них із повагою. Самотня травинка несподівано стає не чимось пересічним, а чимось зворушливим у своїй відвертій і надзвичайно дивовижній красі.

Я молюся, щоб, читаючи "Недільну мудрість", ви відкрили для себе невеличкі нові місцини у власному житті, знайшли в них розраду й змогли осягнути їхній смисл, і побачити шлях уперед до нового надзвичайного буття.

На цих сторінках я зібрала найпотужніші духовні уроки, спалахи геніальності й миті осяяння з "Недільних задушевних розмов", які ще й досі відлунюють у моїй душі й нині. Я точно знаю, що найцінніший подарунок, який ви можете зробити собі, — це час на виховання своєї неповторної особистості. Ваше життя так само, як і моє, розгортається згідно з вашою істиною. Ніхто не проходив через те, що випадає на вашу долю, не переживав це так, як переживаєте ви. Проте весь біль однаковий. Наші смуток і печаль, радощі й перемоги пов’язують нас спільною ниткою людяності. Що швидше ми зрозуміємо цей зв’язок, то піднесенішим буде наше життя.

Від цих духовних наставників ви навчитеся, що кожним своїм рішенням відстоюєте саму суть явища, яке є вашим життям.

Видатний американський дослідник міфології, письменник і філософ Джозеф Кембелл якось сказав: "Перевага цього життя в тому, що можна бути самим собою".
Я вірю, що справжнє покликання на Землі — поєднатися з видатною духовною силою, божественним внутрішнім компасом, який уже спрямовує ваше життя.

Сподіваюся, що "Недільна мудрість" опромінить ваш шлях до тієї людини, якою ви хочете стати. Розпочинайте цей шлях і долучайтеся до мандрівки! — Опра.

Опра Вінфрі
miro.medium.com

"Усі ми шукаємо одного й того самого. Ми поділяємо бажання щонайповніше, найвищою мірою, по-справжньому відбутися як людина". — Опра 

Я впевнено можу сказати, що якби не прочитала книжку Ґері Зукава "Оселя душі", то не було б "Недільних задушевних розмов".

Не було б каналу OWN, і "Шоу Опри Вінфрі" не виходило б до ефіру протягом двадцяти п’яти років (воно закінчилося б раніше). Усі, хто знають мене, знають також, що принцип наміру, якого мене навчив Ґері, змінив шлях, яким я наближаюся до будь-якої мети. Я так багато говорю про важливість наміру, що люди часто цитують мені мої ж слова! Коли я чую "Будь-яким результатом керує намір", мені хочеться аплодувати стоячи.

Урок, який я винесла з розмов із Ґері й іншими духовними вчителями в цьому розділі, може звучати просто, але це істина, як не крути: енергія, яку ми вкладаємо в цей світ, дорівнює енергії, яку ми від нього отримуємо. Тож якщо ви хочете наповнити своє життя любов’ю, поставте перед собою намір більше любити. Якщо ви шукаєте доброти, зосередьте свою енергію на емпатії й співчутті. І навпаки — якщо ви дивуєтеся, чому у вашому житті так багато злих людей, не шукайте відповіді далеко, просто погляньте на обра́зи, які приховуєте у своєму серці.

Будь-хто на шляху до духовного пробудження має знати, що зіштовхнеться з труднощами. Ви кидаєте собі виклик, оголошуючи: "Я хочу зростати, я хочу бути ліпшим за ту версію себе, яку знаю". Однак я не бачу потреби ставитися до свого життя, як до тягаря. Я вважаю, що можливість бути живим — це дар.

Протягом багатьох років я страждала від розладу, який називаю "недугом догоджання".

Я переймалася, що, якщо колись скажу комусь "ні", люди не вважатимуть мене милою або подумають, що я егоїстка і запитуватимуть: "Чому вона не зробила цього для мене?". Від цього недугу мене зцілила сила наміру. Я припинила слухати той тихенький голосочок у голові, який намагався переконати мене, що саме думають інші люди. Натомість я взяла собі за звичку слухати правду про те, ким я була насправді, і це розповіло мені, чого я насправді хотіла.

Ця зміна може трапитись і з вами. Перш ніж погодитися робити щось, що може принести у ваше життя хоча б дрібку стресу, запитайте себе: "Який мій справжній намір?". Не поспішайте — нехай відповідь відлунить всередині. Якщо ваші наміри правильні і відповідь "так", запевняю, ви відчуєте це всім тілом. — Опра.

"Принципом номер один, який керує моїм життям, є намір. Думка за думкою, вибір за вибором — ми виступаємо співавторами свого життя, живлячись енергією власних намірів". — Опра.

Залиште свій коментар

Вибір редакції