Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде новий бестселер Фредріка Бакмана "Ведмеже місто" від #книголав

Книжка скоро очікується у продажу та доступна до передзамовлення. 

У видавництві #книголав у вересні вийде друком новий бестселер Фредріка Бакмана "Ведмеже місто" у перекладі зі шведської Софії Волковецької, повідомляє пресслужба видавництва.

Це історія про маленьке містечко на півночі Швеції, яке на перший погляд здається досить спокійним, але насправді в ньому вирують пристрасті.

У видавництві #книголав це уже четверта книжка Бакмана. Попередні стали бестселерами серед художніх перекладних видань. Новинка "Ведмеже місто" розповідає про багатогранну людську природу. У глухому містечку Бьорнстад колись вирувало життя, а зараз лишилось безробіття та безвихідь. Уся надія міста – юнацький хокейний клуб. На цьому виді спорту у Бьорнстаді зав’язані долі. День перемоги у матчі став найщасливіший для міста і клубу, але для Маї Еріксон і її батьків – був найжахливішим та змінив усе. Тож жителі міста мають зробити вибір та вирішити, яку ціну вони готові заплатити за перемогу.

#книголав Фредрік Бакман "Ведмеже місто" 2019 вересень
knigolove.com.ua

"Те, як подає свої історії Фредрік Бакман – щось неймовірне. Ти переживаєш кожну мить і секунду кожного персонажа. Романи цього автора – зовсім не схожі на інші книжки та сюжети. У "Ведмежому місті" історія розвертається навколо хокею, навіть якщо ви байдужі до цього виду спорту, це не привід оминати роман. Чтиво так захоплює та занурює, що вам однозначно варто спробувати", – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Нагадаємо, 18-22 вересня 2019 року у Львові відбудеться міжнародний літературний фестиваль - 26 Book Forum

Відео Як книжки допомагають пізнати світ - Ранкова читанка

Сьогодні Світлана Павелецька розповість про книжки, які відкриють дитині світ та все його різноманіття - кулінарне, географічне тощо. Ці книги насправді навіть не треба читати в прямому сенсі. Чому  - дивіться у сюжеті.   

Як книжки допомагають пізнати світ - Ранкова читанка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції