Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде новий роман відомої американської письменниці Елізабет Ґілберт "Місто дівчат"

4 червня 2019 року роман презентували у Лондоні. 

За місяць вийде новий роман відомої американської письменниці Елізабет Ґілберт "Місто дівчат" в українському перекладі "Видавництва Старого Лева". Про це йдеться на сайті видавництва. 

"Місто дівчат"—  це інтригувальний роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще — історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк.

Елізабет Ґілберт  "Місто дівчат"
starylev.com.ua

Роман "Місто дівчат" починається 1940 року, коли дев’ятнадцятирічну Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру.

Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні теат­ральні постановки, нестримний секс, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя, який необхідно пройти, щоб зрозуміти: ти не мусиш бути хорошою дівчинкою, щоб бути хорошою людиною.

Елізабет Ґілберт підкорила світ романами "Їсти, молитися, кохати" та "Природа всіх речей".

Нагадаємо, у вересні у видавництві BookChef вийде культове біографічне видання в українському перекладі - "Становлення" (Becoming) Мішель Обами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції