Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде роман відомої американської письменниці "Перш ніж ми стали вашими" Лізи Вінґейт

Сюжет засновано на реальних подіях.

У серпні в українському перекладі у видавництві Vivat вийде друком роман відомої американської письменниці "Перш ніж ми стали вашими" (Before We Were Yours) Лізи Вінґейт. Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

Реальна історія про скандал, що вибухнув у 60-ті роки ХХ століття довкола Товариства дитячих будинків у Теннессі та його очільниці — Джорджії Танн.

Мемфіс, 1939 рік. Дванадцятирічна Рілл Фосс має чудове життя: велика родина, затишна домівка на річці Міссісіпі. Їх називають "річковими щурами". Та бідність не заважає щастю. Одного дня до будинку вриваються незнайомці з поліції. Вони забирають Рілл та її молодших сестер і братика у рідних, щоб Товариство дитячих будинків у Теннессі віддало їх в інші родини. Відтоді Рілл мусить дбати про себе й молодших сама, одержима ідеєю повернутися на річку.

"Перш ніж ми стали вашими" Лізи Вінґейт 2019 Виват
vivat-book.com.ua

Південна Кароліна, початок ХХІ століття. Ейвері Стеффорд — вже доросла донька сенатора. Вона має все: успішну кар’єру, вродливого нареченого, заможне життя. Що в неї спільного з Рілл Фосс? Минуле. Прадід Ейвері був причетний до Товариства. Прірва часу та прірва непорозуміння. Біль від спогадів та надія на майбутнє. Долі, які з’єднала трагічна випадковість. Чи аж ніяк не випадковість.

Ліза Вінґейт - американська письменниця і журналістка, автор 20 бестселерів. Її книжки відзначені численними нагородами і номінувані в багатьох категоріях, зокрема: "Премія Пет Конрой за найкращу книжку про Південь", "Накраща книжка Оклахоми", премія "Керол", премія "Крісті", а також "Вибір читачів RT Reviewers". Роман  "Перш ніж ми стали вашими" викликав справжній громадський резонанс і приніс письменниці світове визнання.

Нагадаємо, в українському перекладі вийде новий роман відомої американської письменниці Елізабет Ґілберт "Місто дівчат". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції