Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде роман "До краси" відомого французького письменника Давіда Фоенкіноса

Роман "До краси" (Vers la beauté) був написаний Давідом Фоенкіносом торік і перекладений десятьма мовами.

Наприкінці листопада українською вийде роман "До краси" відомого французького письменника Давіда Фоенкіноса, повідомляє пресслужба "Видавництва Старого Лева"

Це непростий і багатошаровий роман про вину, сприйняття, мистецтво і його силу, травми, стосунки, вигорання і відновлення. У книжці важливу роль відіграють художники та їхні твори.

Зокрема центральною є творчість Амадео Модільяні та його портрет Жанни Ебютерн. Також у творі є згадки про Бекона, Курбета, Гогена, Караваджо, Мане, Моне, Мунка,  Пікассо, Тулуза-Лотрека, Вермеєра та інших.

"До краси"  Давід Фоенкінос ВСЛ листопад 2019
starylev.com.ua

За сюжетом головний герой Антуан Дюріс вирішує покинути успішну кар’єру науковця і стати звичайним доглядачем у музеї Орсе. Що могло змусити цього мовчазного і трохи відлюдькуватого дослідника творчості Модільяні обірвати усі старі зв’язки і не шукати нових? Яку страшну таємницю приховує його минуле? Здається, що Антуан від чогось втікає, і опинитися якомога ближче до краси — єдине, що зможе його врятувати. Можливо, так йому вдасться зцілитися від тягаря вини і навіть допомогти не лише собі.

Давід Фоенкінос - відомий французький письменник і сценарист. Його роман "Ніжність" вийшов 2009 року й одразу ж став бестселером.

На основі книжки 2011 року вийшов однойменний фільм, головну роль в якому зіграла Одрі Тоту, режисером став сам Давід Фоенкінос, а також його брат Стефан.

Наступного ж року Давід був номінований на кінематографічну премію "Сезар" за написаний сценарій для екранізації роману. 2014 року письменника відзначили премією "Ренодо" за роман "Шарлотта".

Нагадаємо, українською вийде роман відомої квебекської письменниці Жослін Сосьє "Шахтоємці"

Залиште свій коментар

Вибір редакції