Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде роман "Нікольскі" відомого сучасного канадського письменника Ніколя Дікнера

Французькою роман видано 2005 року.

Українською вийде роман "Нікольскі"  відомого сучасного канадського письменника Ніколя Дікнера ("Видавництва Анетти Антоненко"). Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

За сюжетом події відбуваються 1989 року. 

Ноа, Джойс та оповідач, які незабаром святкуватимуть свої двадцятиліття, залишають рідні місця, щоб розпочати тривалу і захопливу подорож до мегаполіса. В Монреалі вони намагаються налагодити свої життя, незважаючи на помилки молодості, протиріччя кохання та їхніх генеалогічних дерев. Вони думають, що самотні; однак їх траєкторії несподівано перетинаються, створюючи дивну симетрію в їхньому житті. 

Ніколя Дікнер полюбляє експерименти: змішувати оповідь та яскраві образи з ретельністю, що іноді межує з одержимістю звихнутого на екзотичних назвах зоолога. У "Нікольскі" він із лукавим задоволенням поєднує в одній історії археологів, які досліджують відходи, флібустьєрів усіх мастей, морських зміїв, тунців, жертв землетрусу, букініста, неграмотного водолаза, незліченну кількість поштових відділень та загадкову книгу без обкладинки. 

Бурхлива оповідь, в якій п'ють багато чаю і дешевого рому.

роман Нікольскі
anetta-publishers.com

Роман "Нікольскі" відзначено премією книготорговців Квебека, літературною премією колегіантів і премією імені Анни Ебер. Роман перекладено багатьма мовами. 

2009 року опубліковано другий роман "Тармак".  Роман "Шість ступенів свободи" відзначено премією літературною премією генерал-губернатора Канади.

2014 року спільно з Домінік Фортьє він написав роман "Революція".

Нагадаємо, в українському перекладі вийде роман "Із синтезу" канадської письменниці Кароліни Жорж. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції