Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде роман-продовження "Ріка" відомого письменника Кетіля Бйорнстада

Роман "Ріка" – це продовження роману "До музики".

В українському перекладі у "Видавництві Старого Лева" вийде роман "Ріка" Кетіля Бйорнстада. Про це йдеться на офіційному сайті видавництва.

За сюжетом, головний герой твору Кетіля Бйорнстада – Аксель Віндінґ – намагається прийняти втрату своєї справжньої любові Анни Скууґ. Після її смерті він не впевнений, чи справді зробив правильний вибір, обравши кар’єру піаніста, до якої він йшов усе життя. У цій ситуації головний герой починає стосунки з матір'ю Анни Скууґ, шукаючи заміну загиблій коханій, почуття до якої він досі не може відпустити.

Роман "Ріка" – це продовження роману "До музики". Це історія про кохання та стосунки молодої людини з набагато років старшою жінкою. Водночас це книга про вибір життєвих шляхів та моральні дилеми. Це історія про важливість мистецтва для людини, про боротьбу, яку слід бачити у власному житті та в інших. Роман про пристрасть і горе.

Кетіль Бйорнстад — норвезький піаніст, композитор, відомий письменник-романіст, автор понад 30 книжок. Найбільш знакові твори автора — "До музики" і "Ріка".

Нагадаємо, в українському перекладі вийде роман "Нормальні люди" відомої ірландської письменниці Саллі Руні. 

Відео 232 книжки за рік прочитала 90-річна пенсіонерка із села на Львівщині

Жінці майже 90, вона трохи недочуває, проте знайшла насолоду для очей - читає цілими днями. Про рекордну кількість книжок написала місцева бібліотекарка, бабусю вона називає "Читачем року". Що обирає старенька, а головне, для чого - ТСН розкаже.  

232 книжки за рік прочитала 90-річна пенсіонерка із села на Львівщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції