Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде "Таємниче життя письменників" Ґійома Мюссо

Французькою роман "Таємниче життя письменників" опубліковано 2019 року. 

У березні вийде "Таємниче життя письменників" Ґійома Мюссо, повідомляє пресслужба видавництва "Клуб сімейного дозвілля". 

За сюжетом письменник-початківець Рафаель утомився від відмов видавництв і тепер прагне лише одного: знайти свого кумира Натана Фоулза, видатного письменника-відлюдника. Рафаель вирушає на забутий богом острів Бомон. Сюди втік Натан кілька років тому. Причини зникнення письменника і досі залишаються невідомими. Та Рафаель вірить, що саме він розкриє таємницю Фоулза. Таку саму мету має і журналістка Матильда, яка теж прибула на Бомон. У неї є дивні світлини, що стосуються Фоулза. Тим часом на Бомоні стається вбивство - жінку знайдено розіп'ятою. Хтось наче попереджає, що ліпше не розкривати чужих таємниць. Бо інакше станеш їх частиною.

"Таємниче життя письменників" Ґійома Мюссо, березень 2020 КСД
bookclub.ua

Ґійом Мюссо –  один із найпопулярніших сучасних письменників Франції. 

2001 року було опубліковано перший роман "Скидамаринк" (Skidamarink). Автор відомий творами: "Після" (2004), "Врятуй мене" (2005), "Дівчина з Брукліна" (2016) тощо.

Його твори продано понад 32 мільйонами примірників, які перекладено 40 мовами. За двома з них знято фільми - "Заручник смерті" (2008), "Перетин" (2012). 

Нагадаємо, в українському перекладі друком вийде роман лауреатки Букерівської премії Маргарет Етвуд "Заповіти". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції