Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийшла дитяча книжка норвезької письменниці "Антон Великий" Ґюдрун Скреттінґ

2016 року дебютувала романом для підлітків "Антон та інші нещастя", за успішний дебют була нагороджена премією Міністерства культури.

В українському перекладі вийшла третя книжка для дітей "Антон Великий" норвезької письменниці Ґюдрун Скреттінґ. Про це йдеться на офіційній сторінці "Видавництво Старого Лева" у Facebook. 

За сюжетом хлопчик Антон на канікулах  вирішує знайти підробіток, аби допомогти своєму доброму другові Ейвіннові поїхати у шкільну мандрівку. Познайомившись із  дівчинкою Софією, за дідусем якої доглядає, Антон пізнає смак життя мільйонерів. Тож і собі вирішує розбагатіти та намагається поводитися так, як, на його думку, поводяться важливі, багаті люди. Однак він не підозрює, що в погоні за грішми можна втратити дещо дуже важливе, та ще й постійно потрапляє в халепи. 

Ґюдрун Скреттінґ - норвезька письменниця й піаністка. Народилася в Осло. Закінчила Норвезьку Вищу музичну школу, професійна піаністка, виконавиця класичної музики.

Згодом закінчила Норвезький Інститут дитячої книги й присвятила себе письменницькій діяльності. 

"Антон Великий" Ґюдрун Скреттінґ
starylev.com.ua

Восени 2017 року вийшло продовження книжки "Антон та інші комахи", отримала премію за найкращу дитячу книжку року в Норвегії. Восени 2018 вийшла друком третя книжка серії – "Антон Великий".

Нагадаємо, 4 жовтня 2019 року відбудеться зустріч з українською письменницею Надійкою Гербіш.

Залиште свій коментар

Вибір редакції