Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийшов бестселер Маргарет Магнуссон "Вишукане мистецтво прибирання по-шведськи"

У книжці зі скандинавським гумором йдеться про практичний підхід до наведення ладу вдома.

В українському перекладі вийшла книжка "Вишукане мистецтво прибирання по-шведськи" Маргарет Магнуссон, повідомляє пресслужба "КМ-Букс".

Авторка вчить читачів цінувати мінімалізм, а описаний нею метод допомагає сім’ям торкатися складних тем у розмовах, а весь цей процес робить обнадійливим, а не обтяжливим. В процесі читачі отримують можливість зазирнути у її життя в Швеції а також призвичаїтися до думки про відпускання.

Мабуть, усі ми маємо речі, з якими пов'язані різні приємні спогади і які свого часу робили нас щасливими. Та правда у тім, що з роками речей стає дедалі більше, вони займають усе більше простору, і серед безлічі предметів з часом втрачається цінність кожного з них. А коли для людини настає момент вирушати у прасвіти, перед її рідними постає нелегке завдання - вирішити, що робити з купою мотлоху, який вони просто не в змозі гідно оцінити, і при цьому не пересваритися й не збожеволіти.

Щоб запобігти цьому, художниці Маргареті Магнуссон і спало на думку написати книжку про "прибирання як востаннє", в якій вона не лише делікатно підводить читачів до роздумів про неминуче, а й вчить любові до мінімалізму, щоб усе в оселі дарувало радість - у будь-якому віці. Для цього насправді потрібно не так і багато.

Маргарета Магнуссон навчалася у вищій школі дизайну "Бекманс", а її мистецькі роботи виставлялися у галереях від Гонконгу до Сингапуру.

Нагадаємо, 2019 року вийшла друком книжка ро прибирання для дітей Марі Кондо

Залиште свій коментар

Вибір редакції