Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийшов історичний роман нобелівської лауреатки Ольги Токарчук "Книги Якова"

Інформація про продаж роману наразі не повідомляється.

В українському перекладі у видавництво "Темпора" вийшов переклад фундаментального історичного роману нобелівської лауреатки Ольги Токарчук "Книги Якова". Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

Переклад з польської здійснив Остап Сливинський (Ostap Slyvynsky).

Історичний роман "Книги Якова" (Księgi Jakubowe) польською мовою вийшов 2014 року. 

Нарешті!!! Український переклад фундаментального історичного роману нобелівської лауреатки Ольги Токарчук «Книги Якова»...

Опубликовано Видавництво «Темпора» Понедельник, 2 декабря 2019 г.

Ольга Токарчук — польська письменниця, есеїстка, автор сценаріїв, поетеса, психологиня. Лауреатка літературної премії "Ніке" 2008 за роман "Бігуни", а у травні 2018 року авторка за цей роман отримала міждународну Букерівську премію. 

2015 року Ольга Токарчук стала лауреатом літературної премії "Ніке" за роман "Книги Якова", яка вийшла друком у Кракові "Літературним видавництвом" та визнано найкращою книжкою року. 

На церемонії Нобелівської премії 2019 року Ольгу Токарчук названо провідним польським романістом свого покоління, вона отримала премію за "описову уяву, що з енциклопедичною пристрастю показує перетин меж як форми життя". 

Відео Ольга Токарчук отримала нобелівську премію з літератури

Нобелівську премію з літератури отримала польська письменниця Ольга Токарчук, бабуся якої родом з України. Ольга Токарчук - найвідоміша сучасна польська письменниця. Авторка восьми романів, більшість з яких перекладені українською.

Ольга Токарчук отримала нобелівську премію з літератури

Нагадаємо, 10 жовтня 2019 року Ольга Токарчук стала лауреатом Нобелівської премії

Залиште свій коментар

Вибір редакції