Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийшов роман відомої американської письменниці Карен Вайт "Будинок на вулиці Тредд" 

Англійською роман вийшов 2008 року.

В українському перекладі вийшов роман відомої американської письменниці Карен Вайт "Будинок на вулиці Тредд". Про це йдеться на сторінці "Видавництво Vivat" у Facebook. 

За сюжетом успішна ріелторка Мелані — амбітна кар’єристка, неприступна для чоловіків, у якої непрості стосунки з батьком. Вона має здатність бачити істот з паралельного світу, але весь час це заперечує. Її не цікавлять старі будинки, що зберігають історії. Та вона й гадки не мала, що успадкує такий від клієнта, якого бачила лише раз.

Згідно з його заповітом, будинок на вулиці Тредд, укупі з антикваріатом, песиком та привидами давніх господарів, тепер належить Мелані. Утім, є незвична умова: щоб успадкувати майно, жінка має реставрувати його й прожити там протягом року. А ще в житті героїні з’являються два чоловіки, що змагаються за її прихильність. Дедалі більше світ стає догори дриґом. Клубок минулих подій розплутується, являючи всі таємниці будинку: історію двох родин, любові, схованих скарбів та більше — убивства.

Карен Вайт - відома американська письменниця. Авторка двадцяти п'яти романів, які стають бестселерами. 

Її перші твори "Будинок на вулиці Тредд" (серія Tradd Street). Роман "У тіні місяця" (2009) увійшов до фіналу премії RITA "Автори Америки", а роман "Дівчина на вулиці Легаре" став один з найпродаваніших у листопаді 2009 року за версією The New York Times. 

Нагадаємо, американська актриса Різ Візерспун порадила найцікавішу книжку січня

Залиште свій коментар

Вибір редакції