Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийшов роман відомої бельгійської письменниці Амелі Нотомб "Токійська наречена" 

2014 року вийшла екранізація роману.

У "Видавництві старого  Лева" вийшов друком новий роман відомої бельгійської письменниці Амелі Нотомб "Токійська наречена". Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook.

Це шістнадцятий  роман письменниці, вперше виданий 2007 року. Того ж року книжка здобула премію "Прі де Флор".

За сюжетом, головна героїня книжки, яку теж звати Амелі, приїздить у Японію, щоб пізнати культуру цієї країни та вивчити японську мову. Рінрі — японець, студент факультету французької філології. Вони обоє — немов люди із різних світів, але Рінрі закохується в цю дивну дівчину, таку близьку й далеку водночас.

Амелі має мрію: зійти на Фудзіяму і зустріти на вершині цієї гори перші промені ранкової зорі. Лише так вона зможе глибше пізнати Японію і краще зрозуміти себе. Мрія Рінрі — одружитися з Амелі. Кожен із них іде до своєї мети, досягаючи власних вершин і пізнаючи себе, і врешті віднаходить щось більше, ніж кохання.

Амелі Нотомб "Токійська наречена" ВСЛ  2019
starylev.com.ua

Амелі Нотомб — бельгійська письменниця. Пише французькою та відома як майстер діалогів, чимало її творів написані від першої особи й стилізовані під переказ реальних подій.

З 23 романів, опублікованих до 2015 року, деякі мають автобіографічний характер. Автор романів "Гігієна вбивці", "Подив і тремтіння", відзначеному Великою премією Французької академії (1999), ""Щаслива ностальгія" тощо.

Нагадаємо, п'ять найкращих книжок літа, які варто прочитати у відпустці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції