Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийшов світовий бестселер "Розвивай свій мозок" Джо Диспензи

Основна суть методу Джо Диспенза полягає в тому, що усвідомлений напрямок наших думок розвивається за тим сценарієм, який нам корисний, тобто, який ми плануємо.

В українському перекладі вийшов світовий бестселер "Розвивай свій мозок" видавництві BookChef, повідомляє пресслужба видавництва. 

У ній автор пропонує ознайомитися з просунутою програмою з налаштування мозку, тіла і життя. У книзі "Розвивай свій мозок" наведено зразки мисленнєвих тренувань через медитацію, зазначено, як скористатися свідомим розумом разом із підсвідомим і як оновити операційну систему мозку. Від бажання змінитися до зміни себе нас відмежовує лише наша уява.

Донедавна в науці панувала думка, що мозок має чітко організовані структури, ми народжуємося з обмеженим числом нейронів, а пошкоджені нервові клітини не відновлюються. Тепер ці переконання здаються сумнівними. Сучасна нейробіологія стверджує: наш мозок змінюється протягом усього життя — у відповідь на кожен життєвий досвід, кожну нову думку і кожну інформацію, яку ми засвоюємо.

Доктор Диспенза стверджує, що людський мозок сприймає вигадані й справжні події як реальність. Залежно від того, у який бік ми спрямовуємо свою свідомість, фокус уваги – ми фактично змінюємо режим роботи мозку, наші нервові клітини починають видозмінюватися, отже і змінюється все наше життя. "Ми стаємо тим, про що думаємо", - пише Джо Диспенза. 

Основна суть методу Джо Диспенза полягає в тому, що усвідомлений напрямок наших думок розвивається за тим сценарієм, який нам корисний, тобто який ми плануємо. У мозку починаються зміни як ніби це відбувається насправді - хімічні реакції відбуваються по-справжньому, кровотік всередині змінюється, формуючи нові нейронні зв'язки; ми уявляємо бажану ситуацію і мозок буквально "зчитує" наші бажання.

Сто мільярдів клітин нашого головного мозку працюють для нас. Як вони організовані  - це наші спогади, бажання, почуття. Наш мозок постійно змінюється, він піддається розвитку!    

Книжка "Розвивай свій мозок"  - справжній мотиватор із практичними детальними покроковими інструкціями, який допоможе докорінно змінити ваше життя на краще. Ви дізнаєтеся:

  • як тренувати мозок через медитацію;
  • як скористатися свідомим розумом разом із підсвідомим"
  • як оновити "операційну систему" мозку.

Доктор Джо Диспенза — професор нейрохімії і нейробіолог, керівник клініки інтегрованої медицини, автор бестселера "Керуй своєю підсвідомістю".

Нагадаємо, оголошено короткий список номінантів літературної премії "Книга року ВВС-2019". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції