Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийшов відомий роман "Маленькі жінки" Луїзи Мей Олкотт

Прем'єра стрічки в кінотеатрах України відбудеться 30 січня 2020 року.

У видавництві "Фоліо" вийшли друком дві частини роману "Маленькі жінки" Луїзи Мей Олкотт. Про це йдеться на сайті видавництва

"Маленькі жінки" — один з найвідоміших романів американської літератури, який було екранізовано режисером Гретою Гервіг. 

Це історія про життя чотирьох сестер – Мег, Джо, Бет та  Емі, які народилися в заможній родині, а нині потерпають від бідності, хоч інколи й нарікають на долю,  але день у день вчаться наповнювати душу  добром та милосердям. Кожна з них має свої риси характеру, вирізняється неповторною зовнішністю і манерами, світобаченням та  інтересами. Але вони люблять одна одну та батьків, вміють знаходити радість у простих речах і тим самим творять навколо себе атмосферу  справжності, яка притягує інших. Цікава історія "Маленьких жінок" занурює читачів у доросле життя сестер Марч та ставить багато запитань. 

Луїза Мей Олкотт (29 листопада 1832 — 6 березня 1888) — американська письменниця. Відома завдяки дилогії романів "Маленькі жінки" (Little Women, 1869) та "Хороші дружини" (1869) про дитинство та юність чотирьох сестер, базованій на власному досвіді дитинства. Романи багато разів перевидавалися та стали класикою книжок для дітей та підлітків, досі користуються чималою популярністю. 

Нагадаємо, в українському перекладі вийде роман "Нормальні люди" відомої ірландської письменниці Саллі Руні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції