В Одесі незабаром відкриється книжковий фестиваль "Зелена хвиля"

Відкриє фестиваль, за традицією, знаменитий одесит Михайло Жванецький.

"Зелена хвиля" - щорічна подія, що об'єднує в літній Одесі видавців, книгорозповсюджувачів, письменників і читачів. Двадцять років "Зелена хвиля" проходила в Одесі як книжковий ярмарок з супутньою програмою.

З 2017 року "Зелена хвиля" - книжковий фестиваль.

Організатори змінили структуру заходу, розширили його смислові і просторові рамки, наповнили програму новими напрямками, цікавими спікерами.

XXI книжковий фестиваль "Зелена хвиля" відбуватиметься в Одесі з 3 по 6 серпня у кількох напрямах:

Книжковий маркет під відкритим небом на вулиці Дерибасівській: роздрібна та гуртова торгівля книгами та іншою друкованою продукцією. Беруть участь видавництва та книготорговельні підприємства з України, Білорусі, Туреччини. 

Програма "Відображаючи реальність: nonfiction і художня література": дискусії, зустрічі з авторами, майстер-класи, лекції, презентації, відкриті інтерв'ю та діалоги проходять на партнерських майданчиках фестивалю в центрі міста: Термінал 42, 4Сity, Галерея Invogue #art, Impact Hub Odessa, Одеський літературний музей, ТЦ Пасаж.

Для участі в програмі в Одесу приїдуть письменники Дмитро Биков, Гарік Корогодський, Ігор Помєранцев, Дмитро Глухівський, Катя Бабкіна, Володимир Єрмоленко, художники Павло Татарників, Анастасія Стефурак, засновник проекту "Українська візуальна книга" Павло Гудімов, авторитетні критики, видавці, редактори, журналісти, культурологи, музейники з Києва, Львова, Харкова, Мінська, Варшави, Москви - Юрій Володарський, Олександр Афонін, Єгор Мостовщиков, Варвара Горностаєва, Лесь Белей, Юрій Марченко, Тетяна Кисельчук, Ірина Славінська, Тетяна Трофименко та багато інших.

У фестивалі також беруть участь представники одеського культурного середовища, письменники, поети, історики, діячі культури.

Загальна кількість залучених до програми учасників - понад 80.
Всього в програмі заплановано проведення 57 заходів. 

V міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури:

У Міському саду, в ТЦ Пасаж, в книжковому магазині БУК_терріторія дитячих книг пройдуть ігрові, театралізовані, пізнавальні програми, дитячі книжкові свята, літературні читання, презентації нових дитячих видань, зустрічі з дитячими письменниками, художниками, багато іншого.

 В Одеському літературному музеї пройде підведення підсумків V Міжнародного конкурсу на кращий твір для дітей "Корнійчуковська премія" серед українських та зарубіжних авторів; VI конкурсу дитячої літературної творчості "Море талантів"; VI конкурсу дитячого цифрового малюнка "iParus".

Всього в рамках Корнійчуковського фестивалю заплановано  29 заходів. До їх проведення залучено 26 гостей фестивалю (в тому числі 13 іноземних) - письменників, художників, видавців, психологів, бібліотекарів, артистів.

Відкриє фестиваль, за традицією, знаменитий одесит Михайло Жванецький.

зеленая волна

Залиште свій коментар