Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні презентували проект з продажу та завантаження книжок за QR-кодом

Унікальний QR-код не дозволяє скачувати книгу двічі.

В Україні презентували проект "Чесно. Зручно. Доступно", який дозволяє купувати електронні книжки та завантажувати їх за QR-кодом, повідомляє "УКРІНФОРМ". 

Проект розроблено видавництвами "Ранок", "Фабула" спільно з Технологічною видавничою платформою Double A Publishing та за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України та Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів.

Мета проекту – дати можливість придбати будь-яку електронну книжку без порушень прав на інтелектуальну власність автора і видавництва за ціною, значно меншою від вартості аналогічного літературного твору на паперовому носієві; забезпечити широкий доступ до різножанрової літератури; залучити до читання якомога більше різновікових груп населення України. 

"Новий проект покликаний вирішити низку проблем, з якими стикається книговидання і пересічний читач у доступі до української книги: вітчизняних авторів, у перекладі світових авторів. Мова йде про книгу, що зчитується з QR-коду. Цей проект покликаний звільнити полиці українських книговидавців від численних макетів майже готових книжок, на які не вистачає коштів, щоб видати на паперовому носії", - сказав президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

Унікальний QR-код не дозволяє скачувати книгу двічі. Для скачування книги не потрібен швидкісний інтернет. У момент зчитування QR-коду програмою, яка є на всіх сучасних мобільних електронних пристроях, починається автоматичне скачування книги з платформи Double A Publishing на пристрій. 

мобильный телефон. смартфон
unsplash.com

Директор Технологічної видавничої платформи Double A Publishing Андрій Афонін, своєю чергою, відзначив, що придбати книгу за QR-кодом зможуть навіть ті, хто не має комп'ютера - лише за допомогою телефона. Людина придбає листівку, що містить код, а потім завантажує книжку.

"Мобільні телефони мають майже усі, покриття мережі зростає. Це дуже зручно і дешево. Людина заходить у місце, де ця книжка продається - книжковий магазин, кав'ярня, потяг, заправка, коворкінг, готель або будь-яке місце, де можна поставити листівки - платить готівкою або карткою, розгортає листівку, стирає QR-код, дістає телефон, сканує код та отримує книжку в автоматичному режимі. Вам немає потреби заходити в інтернет-магазин. Ми спростили цей процес", - прокоментував Андрій Афонін.

Для старту проекту видавництва відібрало найактуальніші книги вітчизняних і зарубіжних авторів — лауреатів Нобелівської, Букерівської, Пулітцерівської премій. Серед них - інтелектуальні, політичні, історико-пригодницькі бестселери, а також великий вибір знакових творів із психології, маркетингу, побудови і розвитку бізнесу.

Нагадаємо, в Україні створили новий мобільний додаток з аудіокнигами українських сучасних письменників. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції