В Україні створили новий літературний онлайн-проєкт "Запитай у автора"

Дата публікації
Перегляди
441
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні створили новий літературний онлайн-проєкт "Запитай у автора"

Фото – Ольги Закревської / Фото: Пресслужба "Видавництва Старого Лева"

Приймання запитань триває до 20.00 14 квітня, а вже 15 квітня відео з відповідями на усі отримані запитання буде опубліковано у соцмережах "Видавництва Старого Лева".

У "Видавництві Старого Лева" запустили новий літературний онлайн-проєкт - "Запитай у автора", повідомляє пресслужба видавництва. 

Усі охочі мають можливість поспілкуватись з улюбленим автором, не залишаючи власного дому, а автори - комунікувати із своєю аудиторією поза презентаціями. 

У проєкті вже взяли участь Дорж Бату, Валерія Козлова, Надійка Гербіш, Ілларіон Павлюк, Мар’яна Савка, Наталя Гуменюк, Олександр Фоззі Сидоренко.

Свої запитання читачі можуть залишати у коментарях на сторінці видавництва у Facebook та Instagram або ж надсилати на електронну адресу протягом двох днів. Після цього всі отримані запитання збираються і передаються автору. Готове відео з відповідями на всі отримані запитання публікується у соцмережах видавництва. 

Наразі свої запитання можна поставити письменниці, перекладачці та публіцистці Софії Андрухович.

Її попередній роман "Фелікс Австрія" став бестселером, був перекладений шістьма мовами та екранізований (фільм "Віддана"), а місяць тому побачила світ нова довгоочікувана книжка "Амадока". 

Деталі за посиланням

Нагадаємо, у травні вийде нова книжка “Моцарт 2.0” Доржа Бату. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
441
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація