Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створять перше жіноче видавництво 

Усі охочі можуть долучитися до створення видавництва. Для цього потрібно заповнити анкету.

Організаторки Creative Women Space анонсували про створення першого в Україні жіночого видавництва – Creative Women Publishing. Про це йдеться на офіційній сторінці простору у Facebook.

"Ми хочемо, аби жінки звучали різними голосами і говорили про важливі для них теми. Ми хочемо відкривати нові й забуті імена та просувати сучасні жіночі тексти задля того аби гендерно збалансувати книжкові полиці. Ми хочемо жити у світі, в якому жіночі голоси є почутими.

Друзі, запрошуємо вас долучитися до створення першого жіночого видавництва в Україні. Разом із вами хочемо зробити його розмаїтим, яскравим і дуже потрібним усім нам. Минулого разу ми так само створили анкету, ви заповнили її — і в результаті з’явився такий Creative Women Space, про який мріяли всі ми. Цього разу запрошуємо вас до створення Creative Women Publishing", – йдеться у повідомленні.

Creative Women Space – жіночий креативний простір для нетворкінгу, навчання та розвитку. Основні напрямки освітніх подій: бізнес, творчість, культура, психологія та подорожі.

Нагадаємо, оголошено фокусну тему і кураторів міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" 2020 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції