Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні вийде друком унікальне видання "Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку" за участю Оксани Забужко

25 лютого 2020 року виповнюється 149 років з дня народження видатної української письменниці Лесі Українки.

З цієї нагоди вийде друком унікальне видання — "Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку" (видавництво "Комора") до якої увійшли драми Лесі Українки на християнську тематику та розмови Оксани Забужко з предстоятелями української греко-католицької церкви. Про це йдеться на сторінці Оксани Забужко у Facebook.

"Упродовж цілого 2019-го мені допомагала зберігати душевну рівновагу робота над книжкою, яку можу сміливо назвати найнезвичнішою в своєму житті інтелектуальною пригодою. Нині цей ошатний томисько готується до друку і невдовзі зможе допомагати вже іншим, як допомагав мені, - ось так він виглядатиме, мій подарунок усім, хто вміє читати по-українському", - йдеться у дописі письменниці.  

Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку
facebook.com/komorabooks/

"До видання увійшли вибрані твори євангельської та ранньохристиянської тематики: "Одержима", "Що дасть нам силу?", "Руфін і Прісцілла", "На полі крові", "Йоганна, жінка Хусова", "Адвокат Мартіан", - майже не прочитані сучасною українською культурою тексти, які аналізуються в наших із Блаженнішим "Розмовах" і виводять нас на далеко ширші й універсальніші - сенсобуттєві - кола питань",- йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, збірка творів Оксани Забужко потрапила до переліку найочікуваніших книжкових новинок 2020 року за версією New York Times. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції