Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні започаткували премію імені Георгія Ґонґадзе

9 квітня о 14:30 в Українському кризовому медіацентрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція присвячена появі в Україні концептуально нової відзнаки у сфері журналістики - премії імені Георгія Ґонґадзе

В Україні започаткували премію імені Георгія Ґонґадзе, повідомляє Pen Ukraine

Премія імені Георгія Ґонґадзе покликана підтримати тих журналістів, які дотримуються принципів та цінностей незалежної журналістики, демонструють професійність, компетентність, інноваційність, створюють матеріали, що призводять до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні, а також роблять суттєвий внесок у розвиток медіасередовища в цілому.

Лауреат Премії визначатиметься шляхом висунення кандидатур та голосування за них членами Капітули (журі) Премії імені Георгія Ґонґадзе у складі 9 осіб. До неї ввійдуть члени родини Георгія Ґонґадзе, представники Українського ПЕН, Асоціації випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи, "Української правди", а також авторитетні медіаексперти, громадські діячі та інтелектуали.

Нагороду присуджуватимуть раз на рік 21 травня – у день народження Георгія Ґонґадзе. Перше вручення відбудеться 21 травня 2019 року – в день, коли Георгію мало виповнитися 50 років. Сума винагороди складає $3000.

У прес-конференції візьмуть участь: дружина Георгія, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби “Голосу Америки” Мирослава Ґонґадзе (скайпом), президент Українського ПЕН Андрій Курков, журналістка, письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко, виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен, керівник соціальних проектів Асоціації випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи Павло Білодід.

Дата нагородження лауреата, сума винагороди, візуальна репрезентація премії, а також інші деталі, пов’язані з присудженням відзнаки, будуть оголошені на заході.

Нагадаємо, The New York Times внесла вірші Жадана до списку рекомендованих книжок. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції