Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде біографія "Кімната снів" Девіда Лінча та Крістін МакКенни

Після випуску серіалу "Твін Пікс" 1990 року, Девід Лінч став відомим на весь світ.

На початку березня в українському перекладі вийде біографія "Кімната снів" Девіда Лінча та Крістін МакКенни. Про це йдеться на сторінці "Видавництво Жупанського" у Facebook. 

Ця автобіографічна і водночас біографічна книжка авторства самого Девіда Лінча, а також відомої журналістки та критикині Крістін МакКенни дає змогу дізнатися про життя і становлення Девіда Лінча як митця, про речі, що вплинули на нього і в подальшому знайшли відображення у його світогляді та його кінострічках, а також зазирнути за лаштунки безмежної внутрішньої імперії Девіда Лінча.

"Кімната снів" Девіда Лінча, Видавництво Жупанського
facebook.com/Zhupanskyi/

Переклад з англійської здійснив Євген Лір та Остап Українець

Автор обкладинки - Девід Лінч. У виданні опубліковано багато рідкісних архівних фото.

Девід Лінч (David Keith Lynch) — американський кінорежисер, музикант, художник і актор. Представник американського незалежного кінематографу.

Фільми Лінча вирізняються елементами сюрреалізму, атмосферою жаху і марень, дивними і відразливими образами та оригінальною музикою. Більшість його робіт досліджують темну сторону життя маленьких міст США (фільми "Синій оксамит" та серіал "Твін Пікс") або незграбних метрополісів ("Загублене шосе", "Малголленд-Драйв"). 

Ім’я Девіда Лінча давно стало символом унікального, ні на кого не схожого митця, кожна нова робота якого одразу здобуває статус культової. Увійшовши в авангард світового кінематографу 1977 року з виходом фільму "Ґумкоголовий", з кожною наступною стрічкою Девід завойовував усе нові номінації та нагороди, а разом з ними – і серця фанатів його творчості. Після випуску серіалу"Твін Пікс" 1990 року, Девід Лінч став, без перебільшення, відомим на увесь світ.

Нагадаємо, українською вийде детектив "Останнє полювання" відомого французького письменника Жана-Крістофа Ґранже. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції