Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде бестселер "Дівчина з крамнички"  сучасної японської письменниці Саяки Мурата

Тільки в Японії продано понад 600 000 примірників.

У квітні в українському перекладі вийде бестселер "Дівчина з крамнички" Саяки Мурата, повідомляє пресслужба видавництва Vivat.

За сюжетом змалку Кейко вважали дивакуватою, зануреною у власні мрії. Батьки боялися, що реальний світ рано чи пізно її просто виштовхне. А потім Кейко влаштувалася до  "крамнички за рогом". І нарешті була щаслива. От тільки молодша сестра, подруги та навіть деякі співробітники мали на це інший погляд. Як може бути щасливою тридцятишестирічна самотня жінка, весь час віддаючи роботі? Кейко щиро не тямить, як поводитися в цьому світі. І коли в її житті з’являється він, усі полегшено зітхають. Бо тепер Кейко нарешті стане "нормальною". Її вибір простий: жити для інших або для самої себе…

Саяка Мурата — сучасна японська письменниця. Здобула численні нагороди, зокрема премію для дебютантів журналу Gunzo (2003), премію імені Номи (2009), імені Юкіо Місіми (2013) та інші.

"Дівчина з крамнички"
vivat-book.com.ua

За роман "Дівчина з крамнички" (2016) авторка здобула премію імені Рюноске Акутаґави. Мурата має власний досвід роботи продавчинею, що надихнуло її на створення цієї книжки.

Критики пишуть: "Чарівно та загадково, як "Амелі".Бестселер The Los Angeles Times, рекомендує Vogue’s Books. Найкраща книжка року за версіями The New Yorker, Library Journal та Globe and Mail. Найкраща книжка місяця за версією Amazon. 

Нагадаємо, українською вийде збірка оповідань "Музичні ноктюрни" легендарного письменника Кадзуо Ішіґуро. 

Вибір редакції