Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде бестселер "Торговець зброєю" відомого актора та письменника Г'ю Лорі

Англійською "Торговець зброєю" було опубліковано 1996 року.

В українському перекладі вийде детектив "Торговець зброєю" відомого актора, режисера, коміка та письменника Г'ю Лорі.  Про це йдеться на офіційному сайті видавництва Vivat. 

"У центрі сюжету – колишній професійний борець із тероризмом, і теперішній волоцюга та авантюрист. Томас Ленг має дві біди: перша - він не любить вбивати людей, друга – він чесний. Ані те ані інше у кримінальних колах не цінується, тож головний герой має неабиякі проблеми", - йдеться у повідомленні.

Джеймс Г'ю Келам Лорі — англійський актор, комік, письменник та музикант. Офіцер Ордену Британської імперії. Його перші професійні здобутки були досягнені у співпраці з його товаришем Стівеном Фраєм, зокрема в популярному серіалі "Дживс і Вустер". Наразі найвидатнішою роботою Лорі була роль у серіалі "Доктор Хаус".

Нагадаємо, на початку лютого в українському перекладі вийшов бестселер Роберта Ґалбрейта "Убивчий білий". 

Відео 92-га церемонія "Оскара" стала однією з найгарячіших за останні роки

Церемонія "Оскара" завершилася в Лос-Анджелесі і стала однією з найгарячіших за останні роки. Критики зламали немало списів, сперечаючись щодо шансів номінантів - настільки багато в цьому році важковаговиків одразу в кількох номінаціях.  

92-га церемонія "Оскара" стала однією з найгарячіших за останні роки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції